0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

320 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 37.042 eleman aranıyor.
"

Erzurum iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Erzurum
Halkla İlişkiler
Erzurum
Sağlık
Erzurum
Diğer
Erzurum
Halkla İlişkiler
Erzurum
Halkla İlişkiler
Erzurum
Pazarlama-Satış
Erzurum
Pazarlama-Satış
Türkiye Geneli
Turizm

Erzurum da İş Yaşamı Ve İş İlanları
Erzurum konum itibari ile Türkiye'nin en yüksek yerine kurulmuş şehridir. Şehrin ekonomik dokusu genellikle tarıma dayanmaktadır. Bunun dışında hayvancılık ve ormancılık bölge halkına iş alanları oluşturmaktadır. Sert bir iklime sahip olan şehirde yetişen ürün sayısı da azdır. Genellikle buğday, arpa, mercimek, pancar, ayçiçeği yetişmektedir. Şehirde yetişen meyvelere baktığımızda armut, elma, erik, vişne, kiraz gibi meyveler olmakla birlikte, yetişen meyveler şehrin ihtiyacını karşılamaktadır. Erzurum sanayi bakımından fazla gelişme gösterememiştir. Genellikle şeker fabrikası, tuğla ve kiremit fabrikası, yün işletmesi, çimento fabrikası, deri ve ayakkabı fabrikası ve et ürünleri kombinası gibi hayvancılığa dayalı sektörlerde kişilere iş imkanı bulunmaktadır. Genellikle küçük işletmelerin hakim olduğu şehirde az sayıda işçi çalışmaktadır. Erzurum'un simgesi gibi görülen cağ kebabı et ürünlerinin iyi değerlendirildiğini göstermektedir. Erzurum halkı iş ilanları elemanonline vasıtası ile duyurulmakta ve birçok kişiye iş olanağı sağlanmaktadır.
Erzurum İş Alanları
Erzurum'da Türkiye'nin üçüncü büyük üniversitesi olan Atatürk Üniversitesi bulunmaktadır. Öğrenci sayısı kalabalık olan şehrin sosyal hayatı da bir hayli gelişmiş durumdadır. Ayrıca bir çok bakanlığın müdürlüğü bulunan şehirde iş alanı bu doğrultuda gelişme göstermiştir. Şehir merkezinin büyük çoğunluğu memur ve öğrenci olarak yaşamını sürdürmektedir. Erzurum'da mevsimsel olarak işçi yoğunluğu artmaktadır. Erzurum'un turizm merkezi olan Palandöken dağı kış turizmine hizmet vermektedir. Palandöken dağında bulunan kayak merkezleri ve lüks oteller kış mevsimini yoğun geçirmektedir. Genellikle kış mevsiminde bu bölgede işçiye olan ihtiyaç artmaktadır. Madenciliğin fazla gelişmediği şehirde çıkarılan oltu taşı herkes tarafından bilinmektedir. Oltu taşı Erzurum'un Oltu ilçesinden çıkarılmaktadır. Yarı değerli olan bu taş kolay işlenebilir özelliğinden dolayı takı ve süs eşyası yapımında kullanılmaktadır. Oltu taşı çıkarılması ve işlemesi şehir halkına iş fırsatı sunmaktadır. Bu taşın ve süs eşyalarının satışının yapıldığı bir çok küçük işletme bulunmaktadır.
Erzurum İş Fırsatları
Erzurum halkı için farklı bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Elemanonline mevcut iş ilanlarını bölge halkına ilan etmektedir. Erzurum merkezin yanında, Erzurum ilçeleri olan Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Horasan, Oltu, Pasinler, Karayazı, Hınıs, Tekman, Karaçoban, Aşkale, Çat, Köprüköy, İspir, Tortum, Narman, Uzundere, Olur ve Pazaryolu'nda iş imkanları bulunmaktadır. Erzurum'da bulunan İŞKUR İl Müdürlüğü iş arayanlara iş bulma kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca kendi işini kurmak isteyenlere gerekli eğitimi vermektedir.
Elemanonline'nin iş ilanları alanında çalışmalarını sürdürdüğü şehirde:
• Elemanonline Erzurum'da 1,497 adet firma üyeliği bulunmaktadır.
• Erzurum'da elemanonline.com.tr'de toplam 682 adet ilan yayınlanmıştır.
Elemaonline'de Erzurum'da en çok başvurulan iş ilanı sayılarının sektörlere göre sıralanmasına baktığımızda:
• Pazarlama-satış
• Reklam- tanıtım
• Turizm
• Bilişim
• Restorant
olarak sıralanmaktadır.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları