• 1/26

İnternet üzerinde iş ilanı aramak, son yıllarda popüler hale gelmiştir. İnsanlar bilgisayar ya da telefon üzerinden sayısız iş ilanlarına ulaşabilirler. Bu alanda hizmet vermekte olan çok sayıda site vardır. Ancak bu sitelerin hepsi de güvenilir değildir.

Bu nedenle iş ilanı bakacağınız sitenin en başta güvenilir olmasına önem vermelisiniz. Eleman Online olarak sizlere en güvenilir iş ilanlarını aktarıyoruz. Eleman Online platformumuz son derece sade ve kolay bir kullanım arz eder.

Sitemizde rahatça aradığınız işi bulabilirsiniz. Eleman Online, iş ilanları konusunda sizi istediğiniz şekilde yönlendirir. Üstelik tüm bu hizmetleri yerine getirirken sizden hiçbir ücret almıyoruz. Eleman ilanı vermek için şirketimize üye olmalısınız.

Eleman Online Hakkımızda

2005 yılında kurulan şirketimiz, sizlere daha bir kariyer geleceği sunmak adına çalışıyor. Adayları ve işveren firmaların bir araya gelmeleri açısından en uygun platformlardan birini sizlere sunuyoruz. Sitemizin kullanımı oldukça basittir.

Bu hususta herhangi bir düşünceye girmenize gerek yoktur. Eleman Online, tüm kullanıcılara kolay bir erişim sağlar. Böylece iş aramak için büyük bir karmaşanın içerisine girmenize gerek kalmaz. Firmamız kurulduğu günden beri amacına uygun şekilde hareket etmiştir. Bundan dolayı da çok hızlı bir büyüme göstermiş olduk.

İş ilanları konusunda en fazla üyeye sahip olan firmalardan biri haline geldik. Aynı zamanda en fazla iş ilanı yayınlayan sitelerden biri olma özelliğine de sahibiz. Diğer iş ilanı platformlarına göre daha fazla üyeye sahip olan firmamız, sizlere yenilikçi olmak için gece gündüz çaba göstermektedir.

Eleman İlanları

Eleman Online sayfamızda dilediğiniz her alanda iş ilanı bulabilmeniz için özel filtreleme bölümümüz vardır. En yeni eleman ilanları için ilanlarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yine günlük eleman ilanları için de yine sayfamızı kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerindeki ilanlara rahatça ulaşabileceğiniz bir site olmasından dolayı oldukça fazla tercih ediliyoruz. Başta eleman ilanları olmak üzere daha pek çok iş ilanına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca herkesten önce işlere başvurma şansını da yakalamış olursunuz. Sıradan iş ilanları sayfalarına göre çok daha kullanışlı bir içeriğimiz vardır. Kolay ara yüzümüz sayesinde dilediğiniz ilanı hemencecik bulabilirsiniz.

Güncel İş İlanları Bulma

Bazı iş ilanları sitesinde ne yazık ki sürekli eski ilanlar karşınıza çıkar. Bu durumda yeni ve güncel ilanlara ulaşmak sizin için bir hayli zor olabilir. Ancak Eleman Online olarak güncel iş ilanları konusunda size en iyi Hizmeti sağlıyoruz. Bunun yanı sıra yine güncel eleman ilanları ile de siz değerli kullanıcılarımızı tüm ilanlardan haberdar etmeye çalışıyoruz.

Yeni iş ilanları sayesinde farklı iş alternatiflerini görmenize imkan veriyoruz. Güncellik firmamızın önem verdiği en önemli konulardan biridir. Bu yüzden sizleri her dakika yeni ilanlardan haberdar edebilmek için çalışıyoruz. Sitemizde piyasadaki en yeni ilanları görebilme şansınız vardır. Bu sayede kariyerinizi yönlendiren işi hızlıca bulabilirsiniz.

Vasıfsız İş İlanları

Eleman Online olarak sizlere sadece güncel ve vasıflı iş ilanlarını sunmuyoruz. Bunun yanı sıra vasıfsız iş ilanları da sizlere sunmuş olduğumuz ilanlar arasında yer alıyor. Hiçbir eğitim durumuna sahip olmasanız bile bu tür ilanlar arasından kendinize uygun olan bir işi bulabilirsiniz.

Sitemizde böyle ilanlara yer vererek her kesimden insanın sitemizde kullanıcı olarak yer almasını sağlıyoruz. Bizler kullanıcı ayırt etmeksizin hizmet vermeye çalışan bir firmayız. Bundan dolayı vasıflı ilanlara ulaşabileceğiniz gibi vasıfsız iş ilanlarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Günlük İş İlanları

İş arama kriterlerinde günlük iş ilanları olan kimseler de sayfamızdan bu alandaki işleri rahatlıkla bulabilirler. Günlük olarak çalışıp para kazanmak isteyen kişiler bu tarz işlere daha fazla yönelirler. Bu hususta günlük eleman ilanları yayınlayan firmaların da varlığından söz etmek mümkündür.

Eleman Online'da dileğiniz kadar fazla ilan görebilmeniz mümkündür. Bizler her alanda işvereni ve sizi bir araya getirmek için bu platformu kurduk. Sayısız iş ilanı sayesinde binlerce insanın kısa zamanda iş sahibi olmasını sağladık. İlanlarımızın güvenilirliği sayesinde sizleri asla mahcup etmedik. Daima en yeni ilanları sizlere aktarmak için çalıştık.

Sayfamıza yapacağınız üyelik sayesinde sizi birçok ilandan haberdar edebiliyoruz. Eleman Online olarak Türkiye'de en iyisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Amacımız daha fazla kullanıcı üye ile daha fazla insanı iş sahibi yapabilmektir. Yeni iş ilanları sayesinde sayfamıza her gün farklı iş ilanları ekleme fırsatı yakalıyoruz. Hem işverenlerin hem de iş arayanların en fazla tercih ettiği platformuz.

Eleman Online'da Nasıl İş İlanı Yayınlarım?

Eleman Online'da iş ilanı yayınlamak hiç de zor değildir. Bu hususta yapılacak olan işlemler son derece kolaydır. Bizler işverenlere bu konuda büyük bir kolaylık sunuyoruz. Eleman Online sitesine kayıt olan her işveren bu platformda iş ilanını paylaşabilir.

İlan paylaşımı yapmadan önce sitemize kayıt olmanız gerekir. Bunun için sizlere sunmuş olduğumuz "üye ol" sekmesini kullanabilirsiniz. Bu sekme üzerinden sizden talep edilen genel bilgileri doldurmanız gerekir. Doldurmuş olduğunuz tüm bilgiler Eleman Online'da gizli tutulacaktır.

Üyelik işlemleri bittikten sonra "iş ilanı ver" bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Burada ilanınız hakkında gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. İlan bilgileri yazıldıktan sonra hemen yayınlanmaz. Bu hususta firmamız ilan metniniz hakkında kısa bir değerlendirme yapar. Böylece ilanınızda eksik ya da hatalı bir kısım var ise yayına geçmeden size bilgi verilir. İncelemeler tamamlandıktan sonra ilan metniniz "iş ilanları" sayfasında gösterilir. Böylece Eleman Online kullanıcıları tarafından görülür.

Eleman Online Kullanmanın Avantajları

Eleman Online kullanmanız size sayısız avantaj sağlar. Online olarak eleman arıyorum diyenler için hazırlamış olduğumuz bu site, çok basit bir arayüze sahiptir. İş ilanlarınızı ve başvurularınızı yönetme imkanı vererek sizleri bu konuda destekliyoruz. Sizlere sunduğumuz bu avantaj sayesinde dilediğiniz elemanı bulmanızda önünüzde hiçbir engel olmaz.

Eleman Online olarak kullanıcılara sunduğumuz avantajları ile dikkat çeken bir siteyiz. Bu avantajlar içerisinde en önemlisi ise ücretsiz iş ilanı verme imkanıdır. Böylelikle elemana ihtiyaç duyan firmalar Eleman Online'a üye olduktan sonra diledikleri kadar ilan oluşturabilirler.

Eleman Online Üyelik Hakkında

Eleman Online iş ve eleman arayan kişilerin ortak bir şekilde buluştuğu en önemli platformlardan biri haline gelmiştir. 2005'ten beri bu alanda hizmet veren platformumuz tamamen ücretsiz üyelik hakkı tanımaktadır. Eleman Online'da iş arayan kişiler tüm işleri ücretsiz bir şekilde başvurabilirler. Yine aynı şekilde Eleman Online üzerinden iş ilanı vermek isteyenler için de herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Bu konuda oldukça kaliteli bir hizmet verdiğimizi her daim iddia ediyoruz.

Sitemize sadece 1 kez üye olabilirsiniz. Bu üyelik kapsamında her hizmetimizden faydalanma imkanınız vardır. Üyelik için sizden istediğimiz ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi ve 6 haneli şifreyi doldurmanız gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra üyelik koşullarını da kabul etmeniz önemlidir.

Eleman Online İş Arayanların Özgeçmişlerini Nasıl Görürüm?

Eleman Online'da iş başvurusu yapmak için öncelikle tamamen doğru bilgilerle hazırlanmış bir özgeçmişinizin olması gerekir. Sitemizde özgeçmiş hazırlama bölümünden bu işi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu hususta iş arayanların özgeçmişlerine ulaşabilme imkanınız vardır. Ancak bunu yapabilmeniz için vermiş olduğunuz ilana bir başvuru yapılmış olmalıdır.

İlanınıza başvuran kişilerin özgeçmişini görüntüleme hakkınız vardır. Fakat ilana başvurmayan diğer kullanıcıların özgeçmişini görebilme imkanınız yoktur. Başvuru yapan kişilerin özgeçmişlerini kayıt edebilirsiniz. Daha sonra iş görüşmelerinde bu bilgileri kullanma hakkınız vardır.

Eleman Online İletişim

Eleman Online olarak kullanıcılarımızla her daim iletişim halinde olmaya çaba gösteriyoruz. Sizlere sunduğumuz posta adresinden veya telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Eleman Online kullanımı hakkında merak ettiğiniz veyahut iş ilanı verme veya iş başvurusu yapma konularında anlayamadığınız herhangi bir konuda bizden destek alabilirsiniz. Eleman Online olarak 7/24 destek hattımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Eleman Online'da Nasıl İş Bulabilirim?

Eleman Online'da iş ilanı vermek kadar iş bulmak da çok kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken şey nasıl bir işe ihtiyacınız olduğunuzu iyi belirlemenizdir.

Eleman Online iş arama bölümünü kullanarak dilediğiniz şehir ve kriterlere uygun iş ilanlarını anında karşınıza çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda filtreleme seçeneklerimizi kullanarak çalışma şeklinizi, şehri ve maaş kriterlerinizi özel olarak belirleyebilirsiniz. Bu şekilde ilanlar arasında filtreleme yaparak sadece kendinize uygun olan ilanları listelemiş olursunuz. Bu şekilde işverenlerin de aradıkları elemanları bulmalarını sağlayarak ülke istihdamına büyük bir katkı sunuyoruz.

Eleman Online Ayrıcalıkları

Eleman Online ücretsiz eleman bulma sayfaları içerisinde en fazla tercih edilenlerdendir. Üyelik, işçi bulma, işe başvuru yapma ve ilan verme işlemlerinin her birini ücretsiz olarak yapabileceğiniz bir sitedir. Böylelikle üyeliğin devamı için sizden aylık ya da yıllık bir ödeme yapmanızı istemiyoruz.

Ücretsiz eleman ilanı verme ihtiyacı duyan herkes sitemizin hizmetlerinden sonuna kadar faydalanabilir. Üye olma konusunda herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Eleman Online İle Türkiye'nin Her Yerinden İş Bulun

Eleman Online sayesinde Türkiye'nin her bir noktasında iş bulabilirsiniz. Sitemizde şehir şehir ilanları görebilmeniz mümkündür. Tüm Türkiye şeklinde filtreleme yaptığınız zaman o işe ait verilen tüm ilanları görebilirsiniz. Eleman Online, Türkiye'nin farklı şehirlerinde yayınlanan ilanları sizlere sunarak daha geniş kapsamlı bir araştırma yapmanıza imkan verir.

Eleman Online İle Yaşadığınız Şehirdeki İlanları Görün

İnternet üzerinde online olarak iş aramanızı sağlayan sitemiz, tüm Türkiye'deki ilanları sunma kapasitesine sahiptir. Ancak sadece yaşadığınız şehre ait iş ilanlarını görmek istediğiniz zaman da size önemli bir kolaylık sunuyoruz.

Eleman Online üzerinden iş ilanları kısmına giriş yaparak şehir kısmında dilediğiniz şehri ekleyebilirsiniz. Böylece sadece o şehre ait olan ilanları listelemiş olacaksınız. Bu özellik sayesinde işinizi çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Eleman Online Sizi İş Sahibi Yapar

Eleman Online kullanıcılarını her zaman memnun etmek için çalışır. Bu hususta iş arayanların en fazla mutlu olduğu platformlardan biridir. Bizler sayısız ilan vermenin yanı sıra güvenilir ilanlar vermenin de önemli bir farkındalık olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizlere sunmuş olduğumuz ilanların güvenilirliğini teyit etmeden kesinlikle ilanı yayınlamıyoruz. Eleman Online aracılığı ile aradığı işi bulan binlerce kişi vardır. Sizde bu platformu kullanarak iş sahibi olabilirsiniz.

Eleman Online İle İşveren Ortaklığı

Eleman Online işveren kişi ya da kurumlar ile ortak bir şekilde hareket eder. Böylece eleman arayan kişilerin daha hızlı bir şekilde bu açıklığı kapatmalarını sağlar. Eleman Online adı altında bulunan herkes dileği şekilde iş ilanı verebilir. Bu ortaklık sayesinde hem işveren hem de iş arayan kişiler son derece memnun olur.

Eleman Online Farkı

Eleman Online her zaman diğer platformlardan farklı olmuştur. Sitemizin kullanıcıları bu farkı net bir şekilde görürler. Gerek üyelik işlemleri gerek iş arama veya iş ilanı verme konusunda farkındalığımız ortadadır. Ücretsiz ilan verilen bir site olmamız, kullanıcılarımızın bizi çok şık tercih etme nedenlerinin başında yer alır.

Eleman Online Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

Eleman Online ile üyeliğiniz devam ettiği sürece sitemizin hizmetlerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Ancak üyelik şartlarına aykırı bir şekilde hareket eden olduğu zaman üyelik işlemleri iptal edilir.

Eleman Online'a kayıt olan herkes belli kurallara uymalıdır. Aksi halde hizmetimizden faydalanmak mümkün olmaz. Eleman Online üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece kullanıcı adınız ve parolanız ile her zaman giriş yapabilirsiniz.

Eleman Online İle İş İlanlarından Bildirim Alın

Eleman Online tüm iş İlanlarından sizi haberdar edebilir. Bu hususta bildirim açma seçeneğini kullanmanız yeterli olur.

Eleman Online'da İş İlanı Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eleman Online'da iş ilanı verirken bazı hususlarda dikkatli olmanız gerekir. Ücretsiz ilan verme olumlu olarak sonuçlanması için ilan hazırlama ve yayınlama aşamasında dikkatli olmalısınız. Bu sayede herhangi bir vakit kaybı yaşamadan eleman açığınızı kapatma şansı elde etmiş olursunuz. Bu hususta firmanızı doğru bir şekilde tanımlamanız gerekir. Nasıl bir pozisyonda elemana ihtiyacınız olduğunu kesin olarak ifade edin. Başvuru yapacak olan kişilere ne tür beklentilerinizin olduğunu belirtin.

Başvuru sahibinde bulunması gereken fiziksel özellikleri açıkça yazın. İş başvuru süresini ilanınıza ekleyin. İkamet tercihiniz varsa bunu mutlaka dile getirin. İşe alacağınız elemana ne tür fırsatlar sunacağınızı belirtin. Çalışma süresi, maaş ve çalışma şekli hakkında bilgileri aktarın. Ayrıca ilanınızda yetkili bir isim belirtin. Bunun yanı sıra iletişim bilgisi eklemeyi de unutmayın. Böylece işe başvuru yapacak olan kişinin size bizzat ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman Online Ücretli Mi?

Eleman Online tamamen ücretsizdir. Ne üyelik aşamasında ne de iş ilanı verme aşamasında sizden herhangi bir ücret almayacağımızı bilmenizi isteriz.

Online Eleman İlanları

Şi​​​​​​rketim için iş ilanı vermek istiyorum diyorsanız, online ilan verme yolunu tercih etmelisiniz. Böylece çok daha kısa bir zaman diliminde iş arayanlara ulaşabilirsiniz. Bu sayede ilanlarınız daha fazla kişi tarafından değerlendirilebilir. Eleman Online olarak sizlere son derece güçlü bir altyapı sunuyoruz. Bu altyapı sayesinde işlem avantajı ve hızlı kullanım sağlıyoruz. Bu sayede sitemize girmek için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Saniyeler içerisinde girişinizi onaylayıp sisteme erişim yapmanıza imkan veriyoruz.

Online ilan bulmayı hemen her sektörde iş arayan kişiler tercih edebilir. Böylece hiç beklemeden aradığınız elemanı kolayca bulabilme şansınız artar. Firmamızda ki üye sayısı 400 binin üzerindedir. Bu da aranılan elemanın daha hızlı bulunması açısından önemlidir.

Binlerce eleman adayı Eleman Online bünyesinde yer alır. Bu adaylar verdiğiniz her ilanı hızlıca görüp değerlendirmeye alabilirler. Hemen her iş alanında ilana başvuru yapabilmek mümkündür. Dilediğiniz her pozisyon için arama yaparak o pozisyondaki ilanların tümünü görebilirsiniz. Ayrıca engelli ve hükümlü tercihlerinize uygun çalışanları da ilanlarınız vasıtasıyla istihdam edebilirsiniz.

Eleman Online'da eleman bulma kolaylığını sonuna kadar hissedeceksiniz. İlanınız için başvuru yapan adayların özgeçmişlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Böylece başvuran kişilerin eleman kriterlerinize uygun olup olmadığını kolayca görebilirsiniz. Özgeçmiş belgelerinde yer alan iletişim bilgilerinden başvuru yapan adayları bizzat arayabilirsiniz. Böylece daha detaylı bir iş görüşmesi yapmış olursunuz.

Eleman Online şirketimiz tüm bu aşamaları daha kolay bir hale getirmek için vardır. Eleman Online şirketimiz binlerce pozisyon için iş ilanı verir. Böylece hem popüler olan hem de popüler olmayan pozisyonlarda iş bulabilmeniz sağlanır. Eleman Online'da pozisyon seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede elemanların zamanında bulunması sağlanır.