İş İlanı Ver

İş arayanların aradığı işlere ulaştığı, işverenlerin hizmetlerine uygun çalışanları bulabildikleri bir platform olan Eleman Online, aradığınızı bulmanız için her olanağı sunmaktadır. Bununla beraber, işverenler için ilan açmanın maliyetini ortadan kaldırarak, çalışanlar ile işverenler arasında köprü oluşturmaktadır.İş ilanı verpaneli üzerinden her türlü ilan rahatlıkla verilebilirken, ilanlarınızı yönetmeniz de bir o kadar kolaydır. Peki, bu süreç nasıl yönetilir?

Ücretsiz İş İlanı Ver

İnsan Kaynakları departmanlarının açtıkları ilanları kariyer sitelerinde yayımlamaları, aradıkları personellere ulaşma noktasında çok büyük avantaj sağlamaktadır. Ancak pek çok kariyer platformu bu avantajı sağlarken, yüksek ücretler talep ederek, işverenler için ekstra bir maliyet oluşturur. İşte Eleman Online bu dezavantajı ortadan kaldırarak, size aradığınız konforu ve avantajısağlamanın yanında, ekonomik olarak da katkı sağlamaktadır. Peki, ücretsiz iş ilanı vererek, ne gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz?

* Ücretsiz iş ilanı ver seçeneği ile hedef kitlenizdeki kişilere kolayca ulaşabilirsiniz.

* Sistemin kolay kullanılabilir olması, ilan verirken ve ilanlarınızı kontrol ederken size büyük avantaj sağlamaktadır.

* Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden sisteme rahatlıkla giriş yapılabilmesi, her ne durumda olursanız olun ilan verebilmenizi ve ilanlarınızı kontrol edebilmenizi mümkün kılmaktadır.

* İle, ilçeye, sektöre ve daha pek çok özel kritere göre filtreleme yaparak, hedef kitlenize daha kolay ulaşabilmeniz sağlanmaktadır.

* İşveren ile iş arayan arasında köprü görevi görerek, her iki taraf için de rahat iletişimi gün yüzüne çıkarmaktadır.

İşverenlerin, aradığı özellikteki personele ulaşması çoğu zaman zor olurken, Eleman Online size bu konuda harika bir fırsat sunuyor. Kolay kullanılabilir bir sistem üzerinde, her özelliğe uygun ücretsiz iş ilanı açmak, ilanları kontrol edebilmek, iş arayanlar ile işverenler için büyük bir fırsat olarak dikkat çekmektedir.

Ücretsiz İş İlanı Vermek İçin Yapılması Gerekenler

İşverenlerin eleman ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için verdikleri iş ilanları sonucunda, aradıkları elemanlara ulaşmaları ne yazık ki çoğu zaman hiç kolay olmuyor. Nitelikli elemanlara ulaşmak için de, uzun bir iş arayış süreci ortaya çıkıyor. Ancak Eleman Online tamamen bunun önüne geçerek, online iş ilanı ver seçeneği ile işverenlerin aradıkları elemanlara ulaşmaları sağlanıyor. Peki, bu süreç nasıl işliyor?

* İşverenler ilanlarını istedikleri şekilde doldurabiliyor ve ücretsiz bir şekilde ilanı yayına alıyor.

* İlanlar sektöre özel şekilde filtrelendiği için, elemanlar bu ilanlara çok rahat bir şekilde ulaşabiliyor.

* İlan il ve ilçelere göre verilebildiği için, bu süreçte doğru ilanlara ulaşmak çok daha rahat oluyor.

* İş arayanlar özgeçmişlerini doldurarak sisteme kayıt oldukları için, işverenlerin ilanlarına ulaşmaları çok daha kolay oluyor.

Yukarıdaki avantajları iş ilanı verme sürecinde elde eden firmalar, bu şekilde eleman ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebiliyorlar. Eleman Online olarak sağladığımız tüm bu kolaylıklar ile siz de çok rahat eleman ilanı verme şansı elde edebilirsiniz.

İş İlanı Verme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eleman Online üzerinden iş ilanı vermek çok kolay ve uğraş gerektirmez. Bu sebeple işverenler çok rahat bir şekilde aradığı özellikteki ilanları ücretsiz olarak yayımlayabilirler. Peki, iş ilanı vermek için neler yapılması gerekir?

* Hem işveren, hem de iş arayan kişi, sisteme üye olmak durumundadır. Sisteme üye olmak da ilan vermek gibi ücretsizdir.

* Sisteme firma olarak üye olunduktan sonra özel olarak kolaylık sağlaması için hazırlanmış ilan verme paneli üzerinden ilanlar verilmektedir.

* İlan paneli içerisinde ilanla ilgili her türlü özellik rahatlıkla girilebilmekte, filtreleme seçenekleri ile ilan özelleştirilmektedir.

* Sektör, pozisyon, konum, özellik, belge ve tecrübe gibi pek çok talep, ilan içerisinde verilmektedir. Bu şekilde iş arayanlar, kendilerine uygun pozisyonları rahatlıkla tespit edebilirler.

* İşverenlerin yanı sıra, iş arayanlar da özgeçmişlerini doldurup, sisteme ekleyerek, istediği pozisyon için, “iş arıyorum” talebinde bulunabilirler.

Yukarıdaki gibi ilan verme imkanı sunan Eleman Online, içerisinde barındırdığı yüzbinlerce ilan, firma ve iş arayan ile büyük bir platform olarak dikkat çekmektedir. Her yıl yüzbinlerce kişinin ilan verdiği Eleman Online, iş arayanlar ile işverenler arasında bir köprü konumundadır.

Eleman İlanı Ver ve Fırsatları Yakala

Türkiye’nin ücretsiz ilan verme platformu olan Eleman Online, onlarca farklı sektörden, binlerce farklı ilan ile eleman bulma konusunda ayrıcalık sunmaktadır. Özgeçmişleri yer alan binlerce iş arayan ile beraber, iş ilanı açmış binlerce işveren, Eleman Online ile buluşabilmektedir. İş ilanı ücretsiz bir şekilde yayımlanmakla beraber, iş arayanlardan gelen dönütler hızlı bir şekilde kontrol edilebilmekte, yapılan online görüşmeler ile iş verenler aradıkları elemanı kolay bir şekilde bulabilmektedir.

ücretsiz iş ilanı ver

Online İş İlanı Verme

İşletmelerin personel bulma noktasında verdikleri gayretleri en etkin sonuca ulaştıran elemanonline.com.tr, teknolojik altyapısı, hızlı kullanımı, avantajları sayesinde işverenler ile iş arayanların buluşma noktası. Online iş ilanı vermek için harika bir fırsat olan Eleman Online;

* 392 bin den fazla firmanın kayıt olduğu,

* 2.5 milyon insanın iş aradığı,

* Kolay altyapısı sayesinde karşılıklı etkileşimin sağlandığı ve

* Her ay 15 binden fazla firmanın üye olup, 25 bin firmanın ilan yayımladığı ücretsiz ilan platformudur.

İşverenlerin sürekli olarak katlanması gereken online ilan ücretlerinin sonunu getiren, ücretsiz ilan verme imkanı sunan elemanonline.com.tr, bir köprü vazifesi ile milyonların isteklerine cevap veriyor.

İnternet İş İlanları: Eleman Online

Kolay kullanılabilir arayüzü ile her ay 40 binden fazla kişi ve firmanın aradığı nitelikte işi ve elemanı bulunduğu platform olan Eleman Online, ücretsiz eleman ilanı verme fırsatı sunarak, işletmeler için gider listesinden bir kalemi siliyor.

* İl ve ilçeye göre seçim yapabilme,

* Dilediğiniz pozisyona uygun eleman arayabilme,

* Sistemin kolay kullanılması sayesinde her an ilan yayımlayabilme ve

* Eleman ilanı verme fırsatını sürekli ücretsiz olarak kullanabilme gibi pek çok avantaj, ilan verme sitesi olan Eleman Online’da sizinle.

Sahip olduğu arayüzü, sürekli güncellenen, avantajlarla dolu olan altyapısı ve daima tercih edilen bir konumda olması sebebi ile ücretsiz iş ilanı verme noktasında en üst konumda yer almaktadır. Siz de “iş ilanı vermek istiyorum”diyorsanız, iş ilanı verpanelinden ilan vererek aradığınız elemanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca iş arıyorsanız, aradığınız özellikteki işi özgeçmişiniz ile birlikte sisteme kaydederek, işverenlerin sizi bulmasını da sağlayabilirsiniz.Üyelik Var, Ücret Yok sloganı ile hareket eden Eleman Online, size ayrıcalıklı dünyasını sunmaya devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eleman Online Nedir?

2.5 milyondan fazla kişinin iş aradığı, yüzbinlerce firmanın ilan verdiği ve her ay onbinlerce kişi ile firmanın iş ve eleman bulduğu ücretsiz ilan verme platformudur.

Ücretsiz Eleman İlanı Vermek İçin Ne Yapılması Gerekir?

Eleman Online’a ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra, iş ilanı ver paneli üzerinden ilanınızı istediğiniz özelliğe uygun olacak şekilde dakikalar içinde yayımlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden ilanınızı her an düzenleyebilir, ilanınıza başvuranları görebilirsiniz.

İş İlanı Nasıl Hazırlanır?

İş arayanlara istenilen özelliklerin en iyi şekilde aktarıldığı ilanlar, sonuca kısa süre içerisinde ulaşır. Bunun için doğru bir iş ilanı; net bir şekilde anlatılmalı, gereksiz kelimelerden arındırılmalı, yazım kurallarına uygun olarak yazılmalı ve firmanın kurumsal kimliğini net bir şekilde vurgulamalıdır.

İş ilanı ver panelinden, ücretsiz iş ilanı verme imkanı sunan Eleman Online, online iş ilanı vermek için tüm avantajları bünyesinde barındırmaktadır.