0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

316 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 34.875 eleman aranıyor.

Elemanonline ile ücretsiz iş ilanı ver

Elemanonline 2005 yılında kurulmuş bir iş ilanları sitesidir. Firmaların ve adayların online ortamda bir araya gelmesini sağlayarak adayların iş, firmaların eleman bulmasını sağlamaktadır.

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana basit yapısı ve kolay kullanımı ile hızla büyüyerek en fazla üye firmaya sahip, en çok iş ilanı yayınlanan web sitesi haline gelmiştir.

Elemanonline büyük ölçekli firmalardan küçük ölçekli işletmelere kadar 316 bin üye firmaya hizmet vermektedir. Elemanonline'da iş ilanı yayınlamak ücretsizdir.

Sadece 3 adımda ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz;

- Ücretsiz iş ilanı vermek için , firma üyeliği açmalısınız. ÜCRETSİZ ÜYE OL bağlantısından firma üyeliği açmalısınız.

- Giriş yapmak için FİRMA GİRİŞ bağlantısına tıklamalısınız.

- Ücretsiz iş ilanı vermek için İş İlanı Ekle bağlantısına tıklayarak hiçbir ücret ödemeden iş ilanı yayınlayabilirsiniz.
ücretsiz iş ilanı ver

İş ilanı yayınlamak için ücret ödemeyin

Evlerde, işyerlerinde internet kullanımının yaygınlaşması, akıllı telefonların hayatımıza girmesi bir çok sektörde olduğu gibi İK sektörünüde etkilemiş ve bu doğrultuda yenilikler, gelişmeler ve yatırımlar hızlanmıştır. Bu gelişmelerle hem eleman arayan firmaların adaylara kolay ulaşımı, hemde iş arayanların kendilerine en uygun işi oldukça fazla alternatif içerisinde bulmaları söz konusu olmuştur.

Şirketlerin İK departmanları ve İK sektöründe faaliyet gösteren firmalar insan kaynağına ulaşma konusunda avantaj elde etmiştir. Geçmişte çok daha maliyetli ve zor olan eleman bulma süreci kolaylaşmış, nitelik kazanmış ve firmaların işe alım sürecini yönetmek adına ayırdıkları bütçeler azalmıştır. Bu noktada elemanonline, firmalara sunmuş olduğu ücretsiz iş ilanı verme hizmeti ile 10 binlerce firmaya katkı sağlamıştır. Dolayısıyla İK departmanları bütçelerinde sağladıkları bu ekonomiyi, eğitim ve gelişim konularında kullanabilmektedirler.

Özellikle mavi yaka eleman alımlarında 316 bin firmanın tercih etmiş olduğu elemanonline.com.tr bu firmaların aylık ortalama 25.000 adet ilanını yayınlayarak, bir milyonun üzerinde kayıtlı iş arayan ve aylık bir buçuk milyonun üzerinde ziyaretçisiyle buluşturarak başarılı çözümler üretmektedir. Sürekli altyapısını ve fonksiyonlarını yenilemekte ve geliştirmekte olduğumuz elemanonline.com.tr kolay kullanımı ve hızlı sonuç alınması nedeniyle hem adaylar hemde firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Bu gelişmelerin ışığında artık adaylar metroda otobüste cep telefonlarından elemanonline daki binlerce ilana bakıabiliyor ve istediklerine başvurabiliyorlar. Firmalarda ister işten, isterlerse cep telefonlarından ilanlarına yapılan başvuruları görebiliyor.

Sizde ücretsiz iş ilanı verebilir, aradığınız elemana kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz iş ilanı yayınlayan bazı firma yorumları

Profesyonel bi işleyiş ile kusursuz müşteri temsilcileriyle rakipsiz bi firmayla tanıştığım için mutluyum.
Biriz Reklam
Yıllar geçmesine rağmen hiç değişmeden güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine kusursuz bir hizmet sunan Elemanonline ekibini kutluyorum.
KATALOG EVİ ANTALYA :)
Kendi branşında işini mükemmel yapıyor olmalarından dolayı tebrik ederiz. Özellikle her şeyin ÜCRET 'ten ibaret olmadığını bir çok firmaya öğrettiler. İyi varsınız elemanonline.com.tr ailesi...
Viva Ajans
Tebrikler. Sistemli ve düzgün çalışan bir site. Bu kadar verim beklemiyordum doğrusu. Daha önceki yıllarda tanınmış marka olan sitelere personel ilanı verdim ama bu verimi alamamıştım. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Serdar Cedimoğlu
Tüm Yorumlar

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları