Rezervasyon Sorumlusu

Elitcar Turizm A. Ş.
İlan detayı
Elitcar Kimdir?

Elitcar; 16 Yıllık tecrübesi, yurtiçi ve yurtdışı çalışanları ile Avrupa’da 41 ülkede 1000’in üzerinde seyahat acentesi tarafından tercih edilen, kendi yazılım sistemi aracılığıyla ülkemize gelen yüz binlerce turiste hizmet veren bir araç kiralama platformudur.


Senden ne bekliyoruz?

Elitcar ilkelerini benimseyecek,
Müşterilerden gelen talep, istek ve şikayetleri yazılı ve sözlü olarak yönetilmesini sağlayacak,
İletişim becerileri yüksek,
En az 4 yıllık üniversite mezunu,
Çağrı merkezi alanında deneyimli,
Tercihen İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca konuşma ve yazma yeteneği olan,
Diksiyonu düzgün,
Problem çözme ve organizasyon becerileri olan,
Analitik düşünebilen, etkin dinleme, değerlendirme ve aktarma becerilerine sahip,
Takım çalışmasını benimseyen,
Office programlarına hakim, hızlı bilgisayar kullanabilen,
Sigara kullanmayan.
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,


Elitcar ’da seni neler bekliyor?

Tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlarız.
Şirket hedeflerimize katkı sağlayacak her türlü fikre değer verir, çalışanlarımızın potansiyel performanslarını en üst düzeyde gösterebilecekleri çalışma ortamları yaratırız.
‘Elitcar ile sürekli gelişim, sürekli yenilik’ modeli ile mesleğinde gelişen, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip, değer yaratan çalışan profili oluşturmak için takım arkadaşlarımıza eğitimler, etkinlikler, yurtdışı seyahatleri ile çok uluslu iş imkanları sağlarız.

Temel değer ve ilkelerimiz

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimize misafir diye hitap eder, onların memnuniyetini önemseriz.Tüm ürün ve hizmet süreçlerimizi misafirlerimizin beklentisi doğrultusunda şekillendiririz.

Şeffaflık
Attığımız her adımda misafirlerimize, çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza şeffaf yaklaşırız.İletişim kurar, müşterilerimizin her aşamada en iyi şekilde bilgilendirilmesini önemseriz. Sözümüzün eri olarak yerine getiremeyeceğimiz hizmeti taahhüt etmez, para kazanmayı güven kazanmaya tercih etmeyiz.

Yenilikçilik
Şirketimizin kuruluş hikayesinden ilham alır, yazılım ve inovasyonun gücüne inanırız. Bilgiye ve sonuca ulaşmak için teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanırız. İlk günkü gibi
yarınlara yatırım yapmaktan kaçınmayız.

Sürdürülebilirlik
Günlük, geçici hırslarla hesaplayamadığımız, ölçemediğimiz herhangi bir işe, projeye girmeyiz. Kattığımız her değerin iz bırakmasına dikkat ederiz. Kişisel gayretler ile değil kollektif çalışarak ilerleriz. Karar alırken sadece bugünü değil yarınları da hesaba katarız.

Sonuç Odaklılık
Aldığımız sorumlulukları yerine getirirken hiçbir şeyin dikkatimizi dağıtmasına müsaade etmeyiz. Müşteriye dokunan her işi öncelik alır iş planımızı bu doğrultuda tasarlarız. Yaptığımız her işi ölçülebilir ve raporlanabilir şekilde yaparız.

Takımdaşlık
Ortak hedeflere ulaşmak için takım halinde hareket eden takımdaşlarız. Başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız. Verimli, mutlu çalışma ortamı sağlamak için elimizden geleni yaparız. Çalışanlarımız arasında şeffaf ve güven odaklı bir iletişim kurulması için gerekli stratejileri üretiriz.

Mütevazilik
Elitcar ailesi olarak başak gibiyizdir. Başaklar içi doldukça eğilirler. Biz de müşterilerimizin mutlu olmasını sağlayarak büyürüz ve büyüdükçe daha çok eğilmesini biliriz. Tüm insan
kaynağımızı öncelikle bu ilke doğrultusunda seçer ve geliştiririz.
İlan bilgisi
 • İlan no
  790521
 • Şehir / İlçe
 • İst. Anadolu - Pendik
 • Kategori
  Halkla İlişkiler
 • Çalışma Şekli
  Tam Zamanlı
 • Cinsiyet
  Erkek veya Kadın
 • Yaş
  20 - 35
 • Alınacak Kişi Sayısı 
  4
Başvuru yap
Bu iş ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline'da kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Özgeçmiş oluşturarak yada aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.
Benzer iş ilanları
 • Halkla ilişkiler ve tanıtım elemani

  Ataşehir de bulunan turizm firmamizda çalişmak üzere halkla ilişkiler personeli aranmaktadir.iş disiplini iş etiği ve çalişma

 • Halkla ilişkiler ve tanıtım elemani

  Ataşehir de bulunan turizm firmamizda çalişmak üzere halkla ilişkiler personeli aranmaktadir.iş disiplini iş etiği ve çalişma

 • Ofis sekreteri

  Küçükyalıda bulunan ofisimizde çalışmak üzere giyimine özen gösteren ofis içinde telefon trafiğini sevk ve idare edicek personel alınacak

 • Müşteri temsilcisi

  Kurumsal iş planlaması içerisinde ekip ve takım çalışması ile hedefsel çalışarak görevini disiplin ile yapabilecek, tanıtım, pazarlama v

 • Resepsiyonist

  Kadıköy de buluna projemize bayan resepsiyon görevlisi personel ihtiyacımız vardır.