0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

316 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 32.581 eleman aranıyor.
"

Kırşehir iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Türkiye Geneli
Restorant
Türkiye Geneli
Restorant
Türkiye Geneli
Restorant
Türkiye Geneli
Eğitim
Türkiye Geneli
Eğitim
Türkiye Geneli
Turizm
Türkiye Geneli
Pazarlama-Satış
Türkiye Geneli
Halkla İlişkiler
Türkiye Geneli
Turizm
Türkiye Geneli
Sigorta
Türkiye Geneli
Pazarlama-Satış
Türkiye Geneli
Pazarlama-Satış
Türkiye Geneli
Turizm

Kırşehir’de iş yaşamı ve iş ilanları
Kırşehir ilimiz İç Anadolu bölgemizde yer almaktadır. Ahiliğin başkentidir. Hacı Bektaşi Veli ve Aşık Paşa gibi toplumlara öncülük etmiş kişilerin türbeleri de bu ilimizde bulunmaktadır. Kırşehir’de yerel halk nüfusu kadar memur ve öğrenci de yaşamaktadır. İş imkânları açısından bakırcılık, dokumacılık ve taş işleme ile el sanatlarının olması ilimizi farklı kılmaktadır. İşlemecilik ve dokumacılık sektöründe iş bulmak biraz el beceriniz ile alakalıdır. Eğer ince işçilikten anlıyor iseniz buralarda iş bulmanız kolay olacaktır. Ayrıca bu ilimizde bulunan Ahi Evran Üniversitesi’nden mezun olan genç arkadaşlarımızı fabrika ve şirketlerinizde sunacağınız kariyer fırsatları ile istihdam edebilirsiniz.
Kırşehir’de iş imkânları
Kırşehir küçük bir ilimiz olduğundan iş imkânları daha çok il merkezindedir. Genel olarak tarım ve hayvancılığın önde olduğu şehirlerimizdendir. Şeker pancarı, keten, mercimek, mahlût, buğday, arpa ve sebze yetiştirilişliği ön plandadır. Mevsimlik olarak iş arayan kişiler için hasat sezonunda hemen her yerde iş fırsatları söz konusudur. Kırşehir’de turizm, Aşık Paşa türbesi, Hacı Bektaşi Veli türbesi, çemberli taş, yeraltı çarşısı ve Çurgun barajı, etrafında yoğunlaşmıştır. Buralarda her dönem iş bulunması olasıdır. Kırşehir’de bulunan EKTAŞ un fabrikası, şeker fabrikası ve PETLAS lastik fabrikası sıkça eleman alımı yapmaktadır.
Kırşehir’de organize sanayi bölgelerinde faaliyette bulunacak yatırımcılar için KOSGEB, Sosyal Güvenlik Kurumu ve İŞKUR teşvik destek paketleri sunmaktadır. İşveren olmak isterseniz bu imkândan da faydalanabilirsiniz. İlimizde Kaman, Mucur ve şehir merkezinde bulunan üç büyük sanayi bölgesi vardır.
Farklı bir alan olan otobüs işletmeciliği de Kırşehir’de yerel firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların insan kaynaklarına başvuru yaparak host veya hostes olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.
Kırşehir’de son yıllarda kültür mantarı yetiştiriciliği de ön plandadır. İlimizde yapılan mantar üretimleri Ankara ve Kayseri’deki potansiyel pazarlara gönderilmektedir.
Kırşehir’de kurulan Çiçek Dağı ve Malya tarım işletmeleri de hem tarımsal üretimi artırmıştır hem de iş fırsatları açısından yeni bir alan oluşturmuştur.
Elemanonline ve Kırşehir’de iş ilanları
Kırşehir tarım hasatlarının yapıldığı dönemlerde iş imkânları açısından farklılık gösterebilmektedir. Özellikle yaz aylarında personel ihtiyacı epeyce çok olacaktır. Kırşehir iş ilanlarını incelediğinizde elemanonline sitesinde birçok ilan bulabileceksiniz. Elemanonline iş ilanlarını ilimiz için şu şekilde sıralamaktadır:
• Pazarlama - Satış
• Reklam - Tanıtım
• Turizm
• Restoran
• İnşaat
• Eğitim
• Hakla ilişkiler
• Gıda
• Temizlik
Kırşehir’de ilanlarda bulunan bu iş fırsatları genel olarak tam zamanlı çalışmayı düşünenler içindir. Ayrıca elemanonlie sitesinde part time veya mevsimlik iş için de ilanlar mevcuttur. Kaman, Mucur, Akçakent, Akpınar, Boztepe ilçelerinde isterseniz tarım işçiliği yapabilirsiniz ya da sanayi bölgelerinde iş bulabilir tam zamanlı çalışabilirsiniz. Bunun dışında Kırşehir’deki ilanlarla ilgili sayılar şu şekilde tespit edilmiştir:
• Elemanonline sitesi Çankırı ili ile ilgili 76 adet ilana yer vermiştir.
• Çankırı’da 220 kadar işletme ilan vermek için Elemanonline sitesine üye olmuştur.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları