0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.661 eleman aranıyor.

Yaptığınız Seçimler

Çalışma Şekli

Cinsiyet

Antalya iş ilanları

Antalya da İş Yaşamı ve İş İlanları
Antalya denilince akla, Aspendos, Düden, deniz, tatille başlayan turizm gelmektedir. Bacasız sanayi olarak nitelendirilen turizm kentin en önemli gelir kaynağını oluşturmaktadır. İş ilanları arasında turizm sektörü önemli bir potansiyele sahiptir. Ülkemizin güney kısmındaki Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya’da sadece turizm bulunmamaktadır. Şehirde turizmin yanı sıra tarım ve ticaret üçlüsüne dayanan bir ekonomi yürümektedir. Şehrin sınırlarında, otellerin, fabrika ve üretime dair işletmelerin sayısının fazla olması bölge halkına müthiş iş imkanları sunmaktadır.
Tarım İş İmkanları ve Antalya
Portakal, muz, avokado gibi tropikal meyveler başta olmak üzere tarım faaliyeti büyük bir alan oluşturmaktadır. Seralarda üretilen meyve ve sebzeyi ülkemizin çeşitli illerine ve hatta yurt dışına ihraç eden kentte seracılıkta iş imkanları oldukça fazladır. İstihdam sağlayan tarım sektörü ülkemizin ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Tarıma bağlı olarak Toros dağlarının eteklerinde hayvancılık, arıcılık yapmak mümkündür.
Turizm Cenneti Antalya
Her yıl milyonlarca yerli ve yabacı turist Antalya’ya tatil ve gezmek için gelmektedir. Manavgat Şelalesi gibi doğal güzelliklerinin yanında Perge Antik Kenti gibi kalıntılar, deniz ve güneş turizmin canlı kalmasını sağlamaktadır. Turistin gelmesi kentte faklı iş fırsatları doğurmuştur. Beş yıldızlı otellerde aşçılıktan otel hizmetlerinde görev alacak personeller için Elemanonline sitemize iş ilanı veren işletme sayısı oldukça fazladır. İşletmelerin resepsiyonunda görev alacak elemanlarda temizlik işlerinde yardımcı olarak yardımcı hizmetlere, sağlık birimi, satış gibi birçok bölüm istihdam alanı oluşturmaktadır.
Antalya Sanayi Alanları
Turizm, tarım, hayvancılık alanı dışında iş arayan kişiler için sanayi sektörüne göz atabilirler. Türkiye’nin sanayi potansiyelinin biraz altında olan kentte dokuma, karpit, ferrokrom, mobilya, bahçe traktörleri, çırçır fabrikaları bulunmaktadır. Gelişmiş olan tarım ürünlerinin işlendiği un, sebze, meyve, gıda ve konserve fabrikaları çeşitli pozisyonda alım yapmaktadır. Antalya ili sınırlarında üç adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. Bu bölgelerde yer alan fabrika ve işletmeler turizm kadar olmasa da hatırı sayılır oranda iş imkanı sunmaktadır.
Eğitim Alanlarıyla Antalya
Dünyanın ve dahi ülkemizin en önemli iş sahalarından biri eğitimdir. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Antalya’da ilk, orta, lise, üniversite kademelerinde eğitimci istihdamı önemli bir oranı kaplamaktadır. Çok sayıda eğitim kurumunun ilan verdiği Elememanonline sitemizin ilanlarına bakıldığında bu durum daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Kentte bulunan Akdeniz, Alaaddin Keykubat, Hamdullah Emin Paşa, Bilim ve AKEV üniversitelerinden mezun olanlara iş imkanı sağlayan firmalar iş ilanlarını sitemiz üzerinden yayınlamaktadır. İlk yüz naklini gerçekleştiren Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinin mezunları önemli sağlık kuruluşlarındaki kariyer fırsatları ile iş olanağı elde etmektedir.
Elemanonline ve Antalya Sektörel Dağılımı
Elemanonline Antalya'da iş ilanı veren üye firma sayısı 23,100 adettir.
Elemanonline Antalya'da toplam 10,730 adet ilan yayınlanmıştır.
Antalya’da en çok başvurulan iş ilanı sayıları sektörlere göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Turizm
• Eğitim
• Muhasebe
• Tarım
• Hakla ilişkiler
• Sigorta
• Emlak
• Sağlık
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları