0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

320 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 37.016 eleman aranıyor.
"

Kahramanmaraş Halkla İlişkiler iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Türkiye Geneli
Halkla İlişkiler
Türkiye Geneli
Halkla İlişkiler
Türkiye Geneli
Halkla İlişkiler

Yaptığınız Seçimler

Çalışma Şekli


Kahramanmaraş’ta İş Yaşamı ve İş İlanları
Kültürü, tarihi ve doğal zenginlikleri ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan Kahramanmaraş tarihi zenginliği, farklı mimari çizgileri ile gezilip görülmeye değer bir şehirdir. İstiklal Savaşı sonrasında başarısından dolayı verilmiş olan ‘Kahraman’ unvanı, oldukça meşhur olan Maraş dövme dondurması, sanayi sektöründe ileri gelen şehirler arasında olması, kendine özgü yemek kültürü ve dini konumu ile gezilip görülmesi gereken yerlerin başında yer aldığı gibi iş yaşantısı açısından da ön sıralarda yer almaktadır. Tekstil ve gıda alanlarına oldukça aktif faaliyet sergileyen şehirde tarıma dayalı imalar sanayi ve ticaret iş kollarını oluşturan sektörler arasında gösterilmektedir. Bu alanlarda çeşitli iş fırsatları bulunmaktadır. İlde iş ilanları, iş arayan adaylar için ciddi iş imkanları sunulmaktadır. Kahramanmaraş ekonomisine bakıldığında %80’in tarım ve tarıma dayalı imalat sanayi ile ticaretten gelir elde ettikleri görülmektedir. Kariyer fırsatları da bu alanlar üzerinden geliştirilmektedir.
Kahramanmaraş'ta Bulunan İş İmkanlarının Sektörel Dağılımı Oranı
Kahramanmaraş’ta en kalabalık olan iki ilçe; Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçeleridir. En kalabalık nüfusa sahip olan Elbistan ve Afşin ilçelerinde de ekonominin hizmet alanı üzerinden ciddi oranlara ulaştığı görülmektedir. Bir önceki yıl elemanonline üzerinden yayınlanan 496 ilanın yüksek çoğunluğu hizmet sektörünü işaret etmektedir. Yanı sıra şehirde hala yayında olan ilanlara bakıldığında farklı sektörlerinde yer aldığını görmek mümkündür. Mağazacılık ve Lojistik alanlarda iş ilanları oldukça fazla olmak üzere sayfalarda yer almaktadır. Bu alanlarda iş fırsatlarının yoğun olduğu görülürken diğer sektörler ve iş alanları için de ilgili fırsatların yer aldığı ilan sayfalarında görülmektedir. Kahramanmaraş’ta farklı sektörlerdeki iş ilanları elemanonline sitesinde 2018 yılı verilerine göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Tekstil
• Banka Finans
• Gıda
• Bilişim
• Telekominikasyon
Kahramanmaraş’ın İlçelerinde Yer Alan İş Pozisyonları
Kahramanmaraş’ın farklı birçok ilçesinin değişik sektör ayaklarındaiş imkanı bulunmaktadır. Afşin, Elbistan, Pazarcık, Andırın, Ekinözü, Türkoğlu gibi ilçelerde hizmet sektörü başta olmak koşulu ile tekstil, gıda, imalata sanayi kollarını kapsayan alanlarda çalışılacak pozisyonlar yer almaktadır. Şehirde özellikle tarıma dayalı imalat sanayi ve ticaret başlıca geçim kaynakları arasında yer almaktadır. İş arayan adaylar için geniş çerçevede iş imkanları bu sektör üzerinden sunulmaktadır.
Elemanonline ve Adana İlanları
İş ilanları sayıları sektörlerindönemine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.Kahramanmaraş hizmet sektöründe yoğun alım yapan bir il olduğu gibi tekstil, gıda ve imalat alanlarında da birçok farklı iş imkanları sunmaktadır. Pozisyona bağlı olarak vasıflı ya da vasıfsız insan kaynakları ihtiyaçlarına bağlı olarak işçi alımı yapılabilmektedir. Bunun yanında Kahramanmaraş’ta ilanlarla ilgili sayılar şu şekilde gösterilmektedir:
• Elemanonline ilanlarında Kahramanmaraş ile ilgili 670 sayıda iş ilanı yayınlanmıştır.
• Bu ilanları veren 1,246 Sayıda firmanın elemanonline üyeliği bulunmaktadır.
Kahramanmaraş’ta en fazla başvurulan iş ilanı sayıları sektörlere göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Kasiyer
• Satış Danışmanı
• Mağaza Müdürü
• Sevkiyat Elemanı
• Mağaza Müdür Yardımcısı
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları