0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.408 eleman aranıyor.
"

Denizli Emlak-Gayrimenkul iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Denizli
Emlak-Gayrimenkul
Denizli
Emlak-Gayrimenkul
Denizli
Emlak-Gayrimenkul
Denizli
Emlak-Gayrimenkul

Yaptığınız Seçimler

Çalışma Şekli

Cinsiyet


Denizli'de İş Yaşamı ve İş İlanları
Ege Bölgesinde yer alan Denizli’nin kent yapısı çok eskiye dayanmaktadır. Şehir Pamukkale Travertenleri ve horozları ile ün kazanmıştır. Eski dönemlere ait olan eser ve abideleri şehrin turizm bakımından kalkınmasını sağlamıştır. Denizli; Hititler, K-Lidyalılar, Frigyalılar, Bergama Krallığı, Bizanslılar ve Osmanlıların eski dönemlerde yerleşkesi alanı halinde olup şehir içerisinde bu medeniyetlerin izlerini görmek mümkün. Farklı kültürlerden izler taşıması nedeniyle tarihi eser ve doğal güzellikleri fazla olan bir şehir olarak çok sayıda turist çekmektedir.
Denizli’de Sektörlere Göre İş İmkânları
Turizm sektöründe iş imkânları fazla olmaktadır. Eleman ihtiyaçları mevsimlik olarak artış ve azalış gösterebilmektedir. Mevsimlik işçi alımlarının olduğu bir sektör olan turizm kalıcı elemanlar da çalıştırmaktadır. Her yıl binlerce turist ve yerli vatandaşı ağırlayan kent kültür turizminin önemli oranda canlandığı bir şehir olarak yıl geçtikçe sektörlerde de gelişme meydana gelmektedir.
Denizli sağlıktan eğitime, ulaşımdan turizme önemli gelişmelerin sağlandığı bir şehir durumundadır. Sağlık turizmi açısından gelişme sağlayan kaplıcaları ile birçok hastalığa şifa olmaktadır. Şehirde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlükleri, KOSGEB Müdürlükleri, yaklaşık 20 adet Nüfus Müdürlüğü ve Müftülükler bulunmaktadır. Sanayi ve ticaret şehrin önemli gelir kaynaklarıdır. Denizli’de en fazla gelişmiş sektörler ise aşağıdaki gibidir:
• Tekstil
• Ticaret
• Makine imalat sektörü
• Turizm
Denizli ilinde gerek full time gerekse part time iş ilanları verilmektedir. Sektörlerdeki gelişmeler her yıl arttığı için yeni iş alanları doğmakta ve kariyer fırsatları da artmaktadır. Bu sayede çok sayıda iş arayan kişi İŞKUR gibi iş edindirme kurumlarına iş aradığını belirterek açık pozisyonlar hakkında bilgi edinerek işe yerleştirilmektedir.
Denizli İş İlanlarına Başvuru
Denizli ilinde yeni yayınlanan ve süresi dolmamış iş ilanlarına elemanonline üzerinden ulaşılabilir. İstediğiniz pozisyona uygun iş ilanı için cv başarılı şekilde hazırlanmalı böylece daha fazla firma le iletişime geçilebilmektedir. İşe uygun görüldüğünüz takdirde insan kaynakları tarafından aranarak pozisyon hakkında detaylar verilerek mülakat ayarlanabilir.
Denizli Eleman Online İlanları
Denizli’de belirli sektörler ve alanlarda iş ilanları fazla olmaktadır. Bu sektörler başta turizm olmak üzere sanayi, tekstil ve ticaret alanlarında iş fırsatları bulunmaktadır. Şehrin ekonomisinin önemli bir kısmını oluşturan sanayi ve turizm sektörleri her yıl çok sayıda kişiye iş olanakları sunmaktadır. Denizli iş arayan kişilere elemanonline’da çok sayıda iş fırsatı sağlamaktadır.
• Elemanonline üzerinde Denizli ilinde 15,013 adet firma üyeliği yer almaktadır.
• Denizli ile ilgili olan farklı pozisyonlara ait toplam 5,913 kadar ilan verilmiştir.
İş ilanları Denizli ilinde çok çeşitli sektörlerde olup;
• Finansal Danışman,
• Müşteri hizmetleri sorumlusu,
• Öğretmen,
• Yazılım uzmanı,
• Muhasebe uzmanı gibi pozisyonlarda ağırlıklı olarak eleman aranmaktadır.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları