0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.380 eleman aranıyor.
"

Balıkesir Bakım/Onarım iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Türkiye Geneli
Bakım/Onarım
Türkiye Geneli
Bakım/Onarım

Yaptığınız Seçimler

Çalışma Şekli

Cinsiyet


Balıkesir da İş Yaşamı ve İş İlanları
Ege Denizi kıyılarında bulunan ülkemizin en kalabalık 17. şehri olan Balıkesir zeytin ve zeytincilik ile bilinmektedir. Şehir halkının çoğunluğu geçimini tarım faaliyetlerinden karşılamaktadır. Tarım yanında turizm, hayvancılık, ormancılık, madencilik ekonomisinin büyük bölümünü oluşturmaktadır. İş ilanları yoğunluklu olarak bu alanlardan oluşmaktadır. İş alanlarının bunların dışında çeşitlilik gösterdiği kentte gelir düzeyi yüksek olan kısmı sanayiciler oluşturmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı pazarlara ürün gönderen sanayiciler bölge halkına da istihdam imkanları sunmaktadır.
Tarım Alanında Balıkesir
Zeytinyağı almak isteyenler tadı ve kokusu ağır olmadığından Balıkesir’i tercih etmektedir. Verimli topraklara sahip olan kentte ülkemizin kuşkonmaz üretiminin tamamı sağlanmaktadır. Sadece zeytin ve kuşkonmaz olmayıp iklim şartların yetişebilecek her ürün yetiştirilmektedir. Bu kadar verimli topraklar insanlara çeşitli iş fırsatları doğurmaktadır. Zeytinde çalışamayan meyvede çalışır, meyvede çalışamayan sebze bölümünde çalışacak iş imkanlarını rahatça bulabilmektedir.
Sanayi Alanında Balıkesir
Şehir merkezine gelenler kocaman bir kolonya heykeli görmektedir. Bir nevi kentin simgesi halin gelmiş olan bu heykel kolonya yapımının sanayisinin bir bölümü olduğunu da fısıldamaktadır. Sanayi kentin ekonomisinde etkin bir yere sahiptir. Elemanonline sitemizde oldukça geniş bir araziye kurulmuş olan Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde yer alan sanayi firmalarından iş arayan kişiler için fırsatlar sunulduğu görülmektedir. İş ilanları tarım makineleri, tarım aletleri, gıda, mobilya ve kağıt üretim alanlarında daha fazladır. Ayvalık, Edremit zeytin, zeytinyağı ve sabun, Bandırma beyaz et ve gübre alanındaki sanayisiyle bilinmektedir. Manyas, Gönen süt ve süt ürünleri, Dursunbey ise orman ürünleri, Sındırgı ise maden işletmelerine iş ilanlarını elemanonline sitemize vermektedir.
Balıkesir Turizmi ve Ekonomiye Katkısı
Ayvalık, Cunda Adası, Edremit’i duymayan yoktur. Sadece ülkemizde değil dünyadan da berrak sularında yüzmek, ışıl ışıl güneşinde bronzlaşmak isteyen turistler kente akın etmektedir. Denizi ile birlikte tatil cenneti olan Balıkesir turizm sektöründe de bölge halkına iş imkanları sunmaktadır. Tarihi eserleri arasında bulunan Ziraat Bankası, Zağnos Mehmet Paşa Cami, Karesi Türbesi, Saat Kulesi, Kaz Dağı, Kuş Cenneti gibi doğal güzellikleri turistleri çekmektedir. İlkbahar mevsiminde başlayarak yaz sonuna kadar devam eden turist akını turizm sektörünü canlı tutmaktadır. Elemanonline sitemizde sezonun açık olduğu dönemler için yoğunluklu otelcilik, pazarlama, satış, yeme içme alanlarına iş ilanları bulunmaktadır. İşletmelerin insan kaynakları tarafından yönlendirilen bu ilanlarda her tahsil durumuna uygun ilan bulmak mümkündür. Otelcilik ve konaklama inşaat sektörünü de tetiklemektedir. İhtiyaç nispetinde inşaat sektöründe çalışacak mimar, mühendis, işçi ihtiyaçları olmaktadır.
Balıkesir’in Diğer İş Sektörleri
Şehirde bulunan Balıkesir Üniversitesi mezunları çok farklı alanlarda istihdam edilebilmektedir. Kariyer fırsatları olarak sunulan bütün iş imkanlarını değerlendiren mezunlar sağlıktan eğitime, mühendislikten muhasebeye oldukça geniş alanda hizmet verebilmektedir. Kentte bilişim, seyahat danışmanı, rezervasyon görevlisi, işletme müdürü, müşteri ilişkileri sorumlusu pozisyonlarındaki iş ilanlarının çokluğu dikkatten kaçmamaktadır. İŞKUR iş bulma konusunda il halkına yardım ve destek vermektedir. iş arayanların yapacağı şehir merkezinde bulunan İŞKUR ofisine gideren başvuruda bulunmaktır.
En az İŞKUR kadar yöre halkına iş konusunda yardımcı olan elemanonline sitemizde ilde 3,430 adet firmanın üyeliği bulunmaktadır.
Bu üye firmaların elemanonline.com.tr aracılığı ile verdiği toplam 1,633 adet ilan yayınlanmıştır.
Balıkesir’de en çok başvurulan iş ilanı sayıları sektörlere göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Satış-Pazarlama Elemanı
• Üretim Teknik Personeli
• Şoför
• Turizm ve Hizmet Sektörü
• Özel Güvenlik Elemanı
• Mühendisi
• Halkla İlişkiler Elemanı
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları