0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.658 eleman aranıyor.
"

Adana Bilişim/Bilgisayar iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Adana
Bilişim/Bilgisayar
Adana
Bilişim/Bilgisayar
Adana
Bilişim/Bilgisayar
Adana
Bilişim/Bilgisayar
Adana
Bilişim/Bilgisayar
Adana
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar
Türkiye Geneli
Bilişim/Bilgisayar

Yaptığınız Seçimler

Cinsiyet

Adana iş ilanları

Adana’da İş Yaşamı ve İş İlanları
Türk mutfağında ayrı bir yere ve öneme sahip olan Adana sofrasında kebabın ayrı bir yeri vardır. Dünyaca ünlü olan lezzetler arasında giren Adana kebabın tadına bakmak için birçok turist bölgeye akın etmektedir. Ticaret ve kültür merkezi olan şehirde farklı birçok iş kolu bulunmaktadır. Maden zengini 4.bölge unvanına sahip olan Anada sanayileşmeye ilk giren şehirlerarasında yer almaktadır. Seyhan Barajı inşasından sonra yaşanan teknik ve teknolojik anlamdaki gelişmeler, tarım alanına da etki ederek verimliliği maksimum düzeyde arttırmıştır. Adana ekonomisine bakıldığında bir diğer önemli alanın sanayi olduğu ve bu sektörün de büyük ölçüde deri sanayisi ile gelişmiş olduğu Adana iş ilanları kategorilerinden anlaşılmaktadır. Tarıma elverişli toprakları ve iklimi ile geniş, düz arazilere sahip olan Adana bu avantajını en iyi biçimde kullanarak ticari alanda başarı elde etmektedir. Verimle ekilip biçilen alanlar ticaret ve satış pazarlama alanlarından iş arayan adaylara yönelik olarak iş fırsatları sunmaktadır. 1.225 hektar alanda kurulu olan Adana Organize Sanayi Bölgesi, yaklaşık 300 tesisi barındırmaktadır. Bu işletmeler şehir ekonomisine ciddi katkılar sunmakta ve iş fırsatları yaratmaktadır.
Adana'da Bulunan İş İmkanlarının Sektörel Dağılımı Oranı
Çukurova Üniversitesi kampüsü içerisinde yer alan; iş toplantılarına, fuarlara, konferanslara ev sahipliği yapan Fuar ve Kongre Merkezi TÜYAP, bölgedeki işletmelerin buluşma noktası olarak değerlendirilmektedir. Bölge sınırlarında; İnsan Kaynakları, Araştırma İstatistik, Host ve Hostes, muhasebe pozisyonları Adana iş imkanları arasında yer alıyor. Kent içerisinde yer alan beş yıldızlı oteller, turizm sektöründeki istihdamı canlandıracak dinamikler barındırmaktadır. Adana kariyer fırsatları açısından turizm önemli bir alan konumundadır. Turizm iş fırsatları yaygın olarak sunulmaktadır. Bu sektör iş ilanları başlıklarında ortalama 197 ilanın yayınlandığı görülmektedir. İlerleyen bir yıl içerisinde de otel sayılarında artış olması beklenmektedir. Bu durumda da istihdam da artış yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Adana’da farklı sektörlerdeki iş ilanları elemanonline sitesinde 2018 yılı verilerine göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Eğitim,
• Yapı İnşaat,
• Gıda,
• Sağlık Tıp,
• Mağazacılık
Adana’nın İlçelerinde Yer Alan İş Pozisyonları
Adana’nın farklı birçok ilçesinin kamu ve özel alanda birçok sektörde iş imkanı bulunmaktadır. Seyhan, Aladağ, Ceyhan, Yüreğir, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Tufanbeyli, Yumurtalık ilçelerinin tamamında hizmet sektörü başta olmak üzere tarım ve sanayi alanlarında çalışılacak pozisyonlar bulunmaktadır. Örneğin; Çukurova, tarım ve pazarlama merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu alanda satış, pazarlama ve dağıtım alanlarında pek çok işçi alımı yapılmaktadır.
Elemanonline ve Adana İlanları
İş ilanları sayıları sektörlerin dönemlik bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yaz aylarında mevsim işçileri ilanları yaygın olarak verilmektedir. Turizm ve sanayi alanında vasıflı ya da vasıfsız birçok pozisyon için alımların yapılması da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra Adana’daki ilanlarla ilgili sayılar şu şekilde tespit edilmiştir:
• Elemanonline ilanlarında Adana ile ilgili 14,992 sayıda ilan yer almıştır.
• Bu ilanları veren 6,666 sayıda firmanın elemanonline üyeliği bulunmaktadır.
Adana’da en fazla başvurulan iş ilanı sayıları sektörlere göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Satış-Pazarlama Elemanı,
• Üretim Teknik Personeli,
• Şoför
• Özel Güvenlik Elemanı
• Mühendisi
• Halkla İlişkiler Elemanı
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları