0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.651 eleman aranıyor.
"

Karaman Reklam/Tanıtım iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Türkiye Geneli
Reklam/Tanıtım
Türkiye Geneli
Reklam/Tanıtım

Yaptığınız Seçimler

Çalışma Şekli

Cinsiyet


Karaman da İş Yaşamı ve İş İlanları
Karaman ili ülkemizin İç Anadolu Bölgesi’nde bulunmaktadır. Karaman tarihi bakımdan önemli kentlerimizden bir tanesidir. Gezilip görülmesi gereken onlarca tarihi mekâna sahiptir. Karaman’da bulunan tarihi mekânlardan bazıları şunlardır; Karaman Kalesi, Hatuniye Medresisi, Ebul Fetih Camii, Alâeddin Bey Kümbeti, Çelebi Mescidi ve Emir Musa Medresesi’dir. Karaman’ın ekonomik faaliyetlerin başında tarım gelmektedir. Etkin nüfusun yaklaşık olarak %58’i tarım faaliyetleri ile uğraşmaktadır. Karaman’da ekip biçilebilen başlıca tarım ürünleri şunlardır; patates, arpa, mercimek, nohut, kimyon ve patatestir. Karaman ilimizin meralarında ve çayırlarında hayvancılık yapılmaktadır. Karaman ili koyunları ile meşhurdur. Karaman’ın topraklarının %30 civarı ormanlık arazi ile kaplıdır. Maden açısından zengin olmamakla birlikte Ermenek linyit kömürü çıkarılmaktadır. Öte yandan il topraklarında magnezit ve manganez mevcuttur. Karaman ilinin sanayisi yeni yeni gelişmektedir. Gelişen sanayi genel itibari ile tarım ürünlerine dayalı bir şekilde gelişmektedir. Gıda ve makine sektörlerinde hizmet veren önemli fabrikaları vardır. Karsa, Altın Gıda Sarayı, Karaman Yem Fabrikası, un fabrikaları, Gümüş Bisküvi Fabrikaları, Bifa, Buman Bulgur Sanayi ve Saray en önemli fabrikalarıdır. Öte yandan Karaman şehrinde Karamanoğlu Mehmet Üniversitesi adı ile bir tane de üniversite bulunmaktadır.
Karaman İlinde İş Olanaklarının Sektörlere Göre Dağılımı
Bu ilimizde sanayinin gelişmekte olması ve tarımın yaygın biçimde yapılması iş arayan kişilere de önemli fırsatlar sunmaktadır. Özellikle ilde üretim yapan büyük sanayi kuruluşları sayesinde iş imkânları Karaman’da giderek artmaktadır. Karaman’da ki iş fırsatları ile alakalı fikir sahibi olmak için ildeki İŞKUR müdürlüğüne başvurabilirsiniz. Karaman sanayisinin gelişme yönü gıda sektörüdür. Kurulu bulunan fabrikaların büyük birçoğu gıda ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Gıda sanayisinin gelişkin olması bu alanda çalışacak kişilere yeni iş imkânları sunmaktadır.
Karaman İlçelerinde İş İlanları
Karaman ilinin ilçelerinde de farklı pozisyonlarda çalışabilecek kişiler için iş ilanları bulunmaktadır. Tarım ve hayvancılık merkeze göre Karaman’ın ilçelerinde daha yoğun bir biçimde yapılmaktadır. Bu alanlarda sürekli çalışacak personel ihtiyacı vardır. Öte yandan Ermenek ilçesinde kurulu bulunan maden ocakları da yine iş olanakları sunmaktadır.
Elemanonline Sitesi ve Karaman İlanları
Karaman çok değişik sektörlerde insanlara kariyer fırsatları sunabilmektedir. Elemanonline sitesinden yapacağınız araştırmalar ile birlikte Karaman’da ki iş imkânlarından haberdar olabilirsiniz. Bu site vasıtası ile bulduğunuz ve çalışmak istediğiniz firmanın insan kaynakları ile görüşüp iş ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Karaman’da ki iş ve çalışan personel ile alakalı veriler şöyledir;
Elemanonline'da Karaman ile ilgili 101 sayıda iş ilanı yayınlanmıştır
Elemanonline Karaman firma sayısı 244 kadardır.
Karaman’da iş ilanları mesleklere göre şöyle sıralanmaktadır
• Temizlik elemanı
• Sekreter
• Forklift Operatörü
• Mağaza personeli
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları