0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.661 eleman aranıyor.
"

Kayseri Reklam/Tanıtım iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Kayseri
Reklam/Tanıtım
Kayseri
Reklam/Tanıtım
Kayseri
Reklam/Tanıtım
Kayseri
Reklam/Tanıtım
Kayseri
Reklam/Tanıtım
Türkiye Geneli
Reklam/Tanıtım
Türkiye Geneli
Reklam/Tanıtım

Yaptığınız Seçimler

Cinsiyet

Kayseri iş ilanları

Kayseri da İş Yaşamı ve İş İlanları
Altı bin yıllık geçmişine çok sayıda medeniyet sığdırmış olan Kayseri Selçuklu Döneminden kalmış Gevher Nesibe Hatun Medresesi ve Şifahanesi, Osmanlı’dan kalma Kapalıçarşı ve Kazancılar Çarşısı gibi tarihi eseleri, doğal manzaralar sunan güzellikleri ile ünlüdür. Ülkemizde ticaret denilince akla Kayserili iş adamları gelmektedir. Kayseri halkı tarihi İpek Yolu’nun üzerinde yer aldığından ticaret merakını buradan aldığı düşünülmektedir. Sanayileşmenin yüksek olduğu kentte iş ilanları daha çok sanayi istihdamları üzerinedir. Üretim alanında dünya çapında rekorlar kıran Kayseri iline ait iş ilanlarını elemanonline sitemizden bulmak mümkündür. Ülkemizin en kalabalık 14.şehri olan Kayseri’de lojistik, taşımacılık, yapı inşaat, mobilya ticari işletmeleri yöre halkına muhasebe, ulaştırma, satış temsilciliği, hizmet, satış pazarlama, satış temsilciliği, üretim, Makine, Elektrik Elektronik, Gıda Mühendisliği alanlarında iş fırsatları sunmaktadır.
Kayseri’nin Gıda Sektörü
Kayseri’ye taşınması gerekip iş arayan kişiler İŞKUR ofisleri aracılığı ile başvuru yapmaktadır. İŞKUR ofislerinin yanı sıra elemanonline sitemize başvurmaktadır. Kentte ticari işletmelerin yanı sıra gıda sektörü önemli bir oranda istihdam gerçekleştirmektedir. Pastırmanın ana vatanı Kayseri’dir. Pastırma Kayseri’nin simgesi haline geldiğinden en iyi ve aslına uygun yapan işletmeler de bu şehirde bulunmaktadır. Kentin gıda fabrikaları, pastırma, sucuk ve mantıyı ülkemizin yanı sıra ihracat yaparak dünyaya açarak yöre halkına yeni iş imkanları sunmaktadır. Ayrıca köylerinde beslenen hayvanların etleri kadar sütlerinden de üretilen ürünlerin işletmeleri işsizlere geçim kaynağı olmaktadır. Elemanonline sitemizdeki iş ilanlarında sanayi sonrasında en fazla iş ilanı gıda sektörüne aittir.
Madencilik Sanayii
Kayseri’de 3 tane organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. 1.Organize Sanayi Bölgesi, Mimar Sinan Organize Sanayi ve İncesu Organize Sanayi bölgeleridir. Türkiye’nin en büyüğü olan Kayseri Serbest Sanayi Bölgesinde ciddi sayılarda sanayi tesisi bulunmaktadır. Yer altı kaynakları bakımından zengin olan kentte altın, bakır, aspest, demir, çinko, krom, mermer, tuğla, kiremit fabrikaları da iş imkanları sunmaktadır.
Turizm ve Kayseri Ekonomisine Katkısı
Ülkemizin her yeri ayrı güzelliklerle donatılmıştır. Kayseri’de bulunan Erciyes Dağı kış aylarında kaymaya gelen turistleri ağırlamaktadır. Dağda bulunan otellerde çalışacak resepsiyon görevlisi, aşçı, hizmetli, ulaşım elemanı ihtiyaçları için elemanonline sitemize iş ilanları verilmektedir. Meryem Ana Kilisesi, Talas, Mimar Sinan Evi, Karpuzbaşı Şelalesi, sultan sazlığı, Zeynel Abidin Türbesi, Alaca Kümbet, Hunat Hatun Külliyesi kentin en fazla turist çeken mekanları olup kent turizminin canlanmasına sebep olmaktadırlar. Turizm firmalarının insan kaynakları rehber, tercüman, şoför ihtiyaçlarını iş ilanları vererek karşılamaya çalışmaktadır.
Kayseri İş İmkanlarının Sektörel Dağılımı
Kayseri ilinde iki üniversite bulunmaktadır. Erciyes Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi’dir. Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi gibi önemli bir kuruma ev sahipliği yapan Kayseri okuma ve bilimsel ilerlemeye önem vermektedir. Yöre halkına kariyer fırsatları iki üniversite tarafından sunulmaktadır.
Elemanonline’da Kayseri ilinde bulunan 16,161 adet firmanın üyeliği bulunmaktadır. Ayrıca son 12 ay Elemanonline Kayseri iş ilanlarında 6,986 adet ilan yer almıştır.
Kayseri’de en çok aranan il sektörü kategorileri şu şekilde sıralanabilir:
• Eğitim,
• Elektrik-elektronik,
• Rehberlik,
• Muhasebe,
• Bilişim
• Telekomünikasyon
gibi alanlarda iş imkanları sunmaktadır.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları