0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

321 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 31.561 eleman aranıyor.
"

Eskişehir Reklam/Tanıtım iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Eskişehir
Reklam/Tanıtım
Türkiye Geneli
Reklam/Tanıtım
Türkiye Geneli
Reklam/Tanıtım

Yaptığınız Seçimler

Cinsiyet


Eskişehir de İş Yaşamı Ve İş İlanları
İç Anadolu Bölgesi'nde bulunan Eskişehir oldukça gelişmiş şehirlerarasındadır. Tarihi mirası ile dikkat çeken Eskişehir'de Yunus Emre ve Nasrettin Hoca gibi önemli isimler yaşamıştır. Eskişehir'in geçimi sanayi, tarım, madencilik, turizm hayvancılık ve ormancılığa dayanmaktadır. Aynı zamanda şehir halkına birçok iş fırsatı sunmaktadır. Eskişehir tarımı oldukça gelişmiştir. Meyvecilik ve sebzeciğin dikkat çektiği şehirlerden biridir. Marul, ıspanak, biber, taze, soğan, dut, karpuz, ayçiçeği ve arpa gibi birçok ürün yetişmektedir. Eskişehir'de hayvancılık oldukça gelişmiş ve bu doğrultuda bir çok iş imkanı oluşmuştur. Maden bakımından zengin olan il, iş alanının gelişmesine katkı sağlamıştır. Şehirde çıkan madenler krom, boraks, bor tuzları, perlit ve lületaşıdır. Özellikle lületaşı şehre özgü yer altı taşıdır. Türkiye'de sadece Eskişehir'de işlenebilen taş sayesinde birçok kişiye iş fırsatı doğmaktadır. Eskişehir'de işlenen bu taşın diğer adı Eskişehir taşı olarak bilinmektedir. Lületaşı ile yapılan süs ve ziynet eşya çeşitleri oldukça dikkat çekmektedir. Bu eşyaların ticaretini yapan birçok işletme bulunmaktadır.
Eskişehir İş İmkanları
Eskişehir'de birçok bakanlığın müdürlüğü bulunmaktadır. Birçok kişiye iş istihdamı sağlayan müdürlüklerin dışında şehrin gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan Anadolu Üniversitesi ve Melikşah Üniversitesi bu şehirde bulunmaktadır. Özellikle öğrencilerden oluşan part time iş alanları dikkat çekmektedir.
Sanayisi oldukça gelişmiş olan Eskişehir Türkiye'nin sanayi bakımından önemli şehirleri arasındadır. Sanayi tesislerine baktığımızda un fabrikaları, tuğla ve kiremit fabrikaları, basma fabrikaları, buzdolabı ve kompresör fabrikaları, devlet demir yolu fabrikası, beton sanayi, otomotiv ve giyim sanayi, yem ve şeker sanayi gibi önemli birçok fabrikanın varlığı görülmektedir. Şehir halkına iş imkanı sunan bu işletmeler ve daha bir çok iş alanından haberdar olmaya yardımcı olan elamanonline şehir halkına hizmet vermektedir.
Eskişehir Elemanoline İlanları
Eskişehir, şehir merkezinde bulunan bir çok iş fırsatının yanında çevre ilçeler Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Tepebaşı'nda iş imkanları bulunmaktadır. Elemanonline il ve ilçelere ait iş ilanlarını iş arayanlar için yayınlamaktadır. Eskişehir'de bulun İŞKUR il müdürlüğü iş arayanlara ve iş kurmak isteyenlere gerekli desteği sağlamaktadır. Eskişehir iş ilanları senenin her ayında yoğun olarak görülmektedir. İş alanının bu kadar geniş olması kişilere avantaj oluşturmaktadır. Eskişehir elemanonline iş ilanları sayılarına baktığımızda:
• Elemanonline'de Eskişehir'e ait 2,195 adet firma üyeliği bulunmaktadır.
• Eskişehir'de elemanonline.com.tr'de toplam 1,249 adet ilan yayınlanmıştır.
Eskişehir'de en çok başvurulan iş ilanları ve sektörlerine baktığımızda:
• Elektrik -elektronik
• Üretim
• montaj şoför
• Eğitim
• hizmet
şeklinde dağıldığı görülmektedir.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları