0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

320 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 35.611 eleman aranıyor.
"

Afyonkarahisar İnşaat iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Türkiye Geneli
İnşaat
Türkiye Geneli
İnşaat

Yaptığınız Seçimler

Çalışma Şekli


Afyon’da İş Yaşamı ve İş İlanları
Doğal ve tarihi alanları ve kültürel zenginlikleri ile adından söz ettiren, nüfusu her geçen gün artan Afyon termal turizm ve kültür turizmi için oldukça önemli bir şehirdir. İlkbahar ve yaz aylarında birçok turisti çeken şehirde Termal otel sayısı oldukça fazladır. Bu açıdan bakıldığında il geneli turizm sektöründe istihdam edilmektedir. İş imkanları ve kariyer fırsatları bu sektör üzerinden ciddi avantajlar sunmaktadır. Afyonkarahisar’da kaliteli ve zengin mermer yataklarının işletilmesi mermercilik sektörünün gelişmesine katkı sunmaktadır. Yanı sıra şehirde gıda sektörü de ciddi düzeyde gelişmiş durumdadır. Afyon lokumu, sucuğu yurt içi ve yurt dışı pazarlarında rağbet gören tüketim malları arasında yer almaktadır. Ancak sanayi anlamında gelişmeye devam eder konumda bulunmaktadır.
Afyon'da Bulunan İş İmkanlarının Sektörel Dağılımı Oranı
Gazlıgöl, Heybeli, Ömer-Gecek, Hüdai termal alanları bakanlık tarafından Termal Turizm Alanı olarak ilan edilmiştir. Buna yönelik olarak termal turizm sektöründe birçok otel ve konaklama tesisi hizmete açılmıştır. Bölgede termal otellerde görev yapacak birçok; çağrı merkezi temsilcisi, otel müdürü, halkla ilişkiler personeli, fizyoterapist, garson alımı Afyon iş ilanları sayfalarında yer almaktadır. Şehirdeki termal otellerde sağlık turizmine yönelik ciddi hizmetler sunulmaktadır. Bu alanda iş imkanları gelişmiş olan şehir istihdam olanakları yaratmaktadır. Ciddi kariyer fırsatları sunan gıda, mermercilik ve termal turizm sektörü için insan kaynakları departmanları tarafından birçok pozisyon elemanonline sitesinde ilana çıkarılmaktadır. Termal turizm iş fırsatlarının yoğun olduğu Afyon için 2019 iş ilanları şu şekilde sıralanmaktadır:
• Eğitim,
• Tekstil,
• Çağrı Merkezi,
• Enerji,
• Gıda
Afyon’un İlçelerinde Yer Alan İş Pozisyonları
Merkez, Sandıklı, Bolvadin, Dinar, Sinanpaşa, Emirdağ, Şuhud gibi ilçelerinde farklı sektörlerde iş arayan kişiler için istihdam fırsatları bulunmaktadır. Ülkedeki turizm sektörünün termal turizm merkezi olarak ilan edilen illerinden olan Afyon, bu alana yönelik olarak hizmete girmiş olan otel ve konaklama merkezleri sayesinde canlılık yaratmaktadır. Otel kapsamında çalışabilecek tüm farklı pozisyonlarda işe alımlar yapılmaktadır. Örneğin; resepsiyonist, halkala ilişkiler elemanı, kat görevlisi, çağrı merkezi elemanı, üretim teknikeri gibi.
Elemanonline ve Afyon İlanları
İş ilanları kategorileri ve sayıları dönemlik olarak değişiklik gösterse de Afyon’da belli alanlarda sabit alımların yapıldığı görülmektedir. Mermer yataklarının fazla olması ve zenginliği Afyon ilinde iş imkanlarının artmasına imkan sağlamaktadır. Mermercilikte yatakların işletilmesi ve alanın geliştirilmesi istihdamın artması açısından pozitif etki sunmaktadır. İş arayan kişilere ciddi olanaklar yaratan sektörler arasında en fazla aranan pozisyon; halkla ilişkiler, aşçı, garson, üretim elemanı şeklinde belirtilmektedir. Bunun yanı sıra Afyon’daki ilanlarla ilgili sayılar şu şekilde tespit edilmiştir:
• Elemanonline ilanlarında Afyon ile ilgili 1,380 sayıda ilan yer almıştır.
• Bu ilanları veren 710 sayıda firmanın elemanonline üyeliği bulunmaktadır.
Afyon’da en çok başvurulan iş ilanı sayıları sektörlere göre şu şekilde sıralanmaktadır:
• Pazarlama Uzmanı
• Üretim Elemanı
• Satış Temsilcisi
• Kasiyer
• Garson
• Rezervasyon Personeli
• Satış Danışmanı
• Aşçı
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları