Eleman Online
Başvuru Yap
7 saat önce
İstanbul Avrupa 
/  Fatih
Tam Zamanlı
Hibrit
Mali müşavirlik ofisimizin mükelleflerinin muhasebe ofisimiz ile koordineli şekilde çalışacak, yerinde ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılayacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

İlan No

6e86ff

Cinsiyet

Fark Etmez

Yaş

25 - 35

Alınacak Kişi

1 Kişi
Neo Mali Müşavirlik Ve Danışmanlık
Neo Mali Müşavirlik Ve Danışmanlık
0
Firmayı takip et

Firma Hakkında

7 Mayıs 1975'te, İstanbul'un Fatih ilçesinde kurulmuş ve günümüze kadar 500'den fazla firmaya hizmet sunmuş olan Mali Müşavirlik ve Danışmanlık ofisimiz, 5 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, ve 3 Muhasebe Uzmanından oluşan 8 kişilik kadrosu ile 150'den fazla yerli ve yabancı ortaklı Kurumlar ve Gelir Vergisi mükellefine uzaktan ve yerinde muhasebe hizmeti sunmaktadır. Muhasebe hizmeti yanında her türlü Vergi, İş ve Sosyal Güvenlik konularında mükelleflerine danışmanlık ve hizmet sunmaktadır. 2018 yılından bu yana ikinci kuşak tarafından idari anlamda yönetilen ofisimiz, günü gereklilikleri ile paralel yenilenerek, kurumsal kimliğini kuvvetlendirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir. Hedefimiz, sadece muhasebe hizmeti veren bir tedarikçi olmanın dışında mükelleflerimizin iş ve çözüm ortağı olmak ve karar verme süreçlerinde deneyim ve bilgimizi paylaşarak hizmet verdiğimiz kuruluşlara değer katmaktır.

Firma Sayfasına Git

İş arayanlar

Elemanonline'la iş bulmak artık çok kolay.
On binlerce iş veren seni bekliyor.
İş arayanlar üyelik formu

İş verenler

Firmalar ücretsiz iş ilanı yayınlıyor.
Milyonlarca iş arayan seni bekliyor.
İş verenler üyelik formu
Destek hattı

Hafta içi 09:00 - 18:00 arasında destek hattımızı arayabilirsiniz.

Sosyal medyada biz

Yeniliklerden haberdar olmak için hemen kayıt olun, herşeyden haberiniz olsun.

Abone ol

Yeniliklerden haberdar olmak için hemen kayıt olun, herşeyden haberiniz olsun.

Eleman Online © 2005 - 2024
Kariyer başvuruları için güncel iş ve eleman ilanları, başvurunuzu yapın hemen eleman veya iş bulun.
İşkur
Firmamız İşkur tarafından verilen 14.08.2017 tarih ve 265 numaralı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü ne başvuruda bulunabilirsiniz. İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.