ücretsiz iş ilanı ver

Elemanonline ücretsiz iş ilanı yayınlayabileceğiniz bir insan kaynakları portalıdır.
400 bini aşkın üyesiyle 2005'den bu yana firmalara ücretsiz hizmet vermektedir.
Üye Firmalarımız
Ücretsiz hizmet alan yüz binlerce firmamızdan bazıları
Yardım ve Destek

0216 410 66 00

0216 567 23 53

destekelemanonline.com.tr

Online olarak eleman arıyorum diyenler için hazırladığımız iş ilanı verme sitesi Eleman Online adresinde bulunuyorsunuz. Sitemiz 2005 senesinden beri eleman bulmak isteyenlerin yanında bulunuyor. Basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde iş ilanlarınızı ve başvurularınızı yönetme imkanı verir. Bu sayede aradığınız elemanı bulmanız için önünüzde hiçbir engel bulunmaz.

Eleman Online ilan sitemiz üyeleri için sunduğu fırsatlarla dikkat çeker. Bu fırsatlardan en önemlisi üye firmalarına ücretsiz iş ilanı verme imkanı sunmasıdır. Böylelikle elemana ihtiyaç duyan ve üye olan firmaların tüm ilanlarını ücretsiz olarak yayınlama avantajı kazanmasını sağlar.

Ücretsiz İş İlanı Nasıl Verilir?

Eleman ihtiyacınız var ve bu ihtiyacı ücretsiz ilan ver yoluyla karşılamak istiyorsanız Eleman Online adresini deneyin. Sitemiz sayesinde benzer platformlara ödemek zorunda kaldığınız ücretten kurtulur ve ücret ödemenize gerek kalmadan istediğiniz departmanınız için elemanınızı bulabilirsiniz.

Ücretsiz iş ilanı verme sitesi Eleman Online seçerek ilan verme aşamasını şu adımları izleyerek birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İlan verme aşamaları;
 • İlan vermek için ilk olarak elemanonline.com.tr adresine erişim sağlamalısınız.
 • Siteye erişim sağladıktan sonra ilan vermek için kullanacağınız menü Firma menüsüdür.
 • Firma menüsünden Ücretsiz Üye Ol ve Giriş Yap tercihinde bulunmalısınız.
 • Giriş veya üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra ilan verme panelini kullanarak ilanlarınızı başarılı şekilde yayınlayabilirsiniz.
 • İlan yayınlarken aradığınız elemanı bulmak için belirlediğiniz kriterlerden emin olmalı ve ilanda yer vermelisiniz.
 • Pozisyon, sektör, nitelik, belge, konum, ücret ve meslek grubu gibi bilgileri eksiksiz girmelisiniz.
 • Hazırladığınız ilanda eksik olmadığından emin olduktan sonra yayınlama işlemini onaylayabilirsiniz.
İlanınız ücretsiz olarak yayınlandıktan sonra iş arayan bireylerin yapacakları başvuruları beklemeye başlamanız gerekir. Yapılan başvuruları firmanız için oluşturduğunuz üye panel sayfasından değerlendirebilir ve takip edebilirsiniz,

Ücretsiz İş İlanı Verilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eleman Online ücretsiz ilan verme işleminizin olumlu sonuç vermesi için ilan hazırlama ve yayınlama aşamasında dikkatli davranmalısınız. Böylelikle vakit kaybı yaşamadan eleman eksikliğinizi gidererek işleyişinizin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz ilan verirken dikkat etmeniz gerekenler ise şunlardır;
 • Firmanızı doğru şekilde tanımlayın.
 • Eleman bulmanızı kolaylaştırması için iş pozisyonunu net ifade edin.
 • Başvuru yapacak elemanın görevlerini ve beklentilerinizi doğru belirtin.
 • Eğitim, beceri ve deneyim kriterlerinizi eksiksiz yazın.
 • Başvuru sahibinde bulunması gereken fiziksel özellikleri, yaş ve cinsiyet özelliklerini belirtin.
 • Çalışma ortamı, şartları ve avantajlarından bahsedin.
 • İş başvuru süresi bilgisini eklemeyi unutmayın.
 • İlan yayınlarken doğru sektör, pozisyon ve kategori tercihinde bulunduğunuzdan emin olun.
 • İkamet tercihiniz varsa mutlaka belirtin.
 • Alacağınız eleman için sunacağınız ulaşım, avans veya yemek imkanlarını belirtin.
 • Çalışma süresi hakkında bilgi verin.
 • Minimum ücret bilgisini verin.
Bunların dışında ücretsiz yayınlayacağınız ilanlarda başvuru sahiplerinin kiminle muhatap olacağını belirten bilgileri yazmayı unutmayın. Yetkili ismi ve yetkili isme ait iletişim adresini verin. Böylelikle işe başvuracak kişinin firmanızla birebir irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz.

Online Eleman İlanları

Şirketim için iş ilanı vermek istiyorum diyorsanız online ilan verme yolunu tercih etmelisiniz. Böylelikle daha kısa sürede iş arayanlara ulaşır ve ilanlarınızın değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Eleman Online güçlü altyapısı sayesinde sizlere hızlı kullanım ve işlem avantajı sunar. Böylelikle siteye girişte ve ilan paylaşımlarında dakikalarca bekleme yapmanıza gerek kalmaz. Saniyeler içinde girişiniz onaylanır ve hazır olan ilanınızı kolayca verebilirsiniz.

Online ilan bulmayı her sektör ve pozisyonda iş arayan kişinin tercih ettiğini bilmeniz gerekir. Böylelikle günlerce beklemenize gerek kalmadan aradığınız kriterlerdeki elemanları Eleman Online ayrıcalığı ile bulabilirsiniz. Firmanız için oluşturacağınız üyelik kaydı ile 400 bin üzerinde olan firmalarımız arasında yer alabilir ve güvenli şekilde elemanlarınızla etkileşim oluşturabilirsiniz.

Binlerce eleman adayı Eleman Online bünyesinde bulunur. Bu adaylar verdiğiniz ilanlara vakit geçmeden ulaştığı için değerlendirmeye alırlar. Başvuru yapacak elemanlar arasında vasıfsız elemandan öğretmene, müşteri temsilcisinden doktora, kasiyerden güvenlik elemanına kadar pek çok pozisyona uygun adayları bulabilirsiniz. Ayrıca engelli veya hükümlü tercihlerinize uygun çalışanları da ilanlarınız vasıtasıyla istihdam edebilirsiniz.

Bedava İş İlanı Verme

Eleman Online sitemiz onlarca sektör için çalışan firmayı bir araya getiriyor. Sizlerde ilanlarınız ve üye kaydınızla ailemize katılabilirsiniz. Benzer platformlarda ilanlarınızı yayınlamak için ücret ödeme derdinden kurtulursunuz. Ücretli üyelik tercih etmediğiniz sürece ilanlarınızı bedava olarak yayınlayabilirsiniz.

Bedava iş ilanı ver avantajını değerlendirmek isterseniz üyelik oluşturduktan sonra aylık ilan sayınız size bildirilir. Böylelikle aylık olarak o sınırı geçmeden ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Sınırı geçtiğiniz durumlarda ücretli imkanlardan yararlanabilirsiniz. Üye olduktan sonra verdiğiniz bir eleman ilanı sistemimizde 60 gün boyunca kalır. Siz ilanı bu süre içerisinde kaldırmak istemezseniz 60 gün boyunca yayınlanmaya devam eder.

Hemen Eleman Bul

Klasik eleman ilanı verme işlemlerinde ilanlara başvurunun yapılma süresi uzar. Bu da çalışan eksikliği olduğu için işin aksamasına ve maddi yönden kayba neden olur. Ancak Eleman Online sizleri iş arayanlarla buluşturduğu için bekleme süresini ortadan kaldırır. Binlerce iş arayan üyesini bünyesinde bulunduran sitemizde vereceğiniz ilana uygun adayları bulmanız kaçınılmaz olur. Bu da sizlere hemen eleman bulma avantajını yaşatır.

İlanınız için başvuruda bulunan iş arayanların özgeçmişlerine sitemizde ulaşabilirsiniz. Özgeçmişleri inceleyerek adayın sizin aradığınız özelliklere sahip olup olmadığını ve işi yapabileceğinden emin olabilirsiniz.

Özgeçmiş belgeleri üzerinde iletişim bilgileri de bulunduğu için başvuru sahipleri ile birebir görüşme yapabilirsiniz. Bu sayede şartları yeniden görüşüp adayla anlaşmaya vararak işe alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet İş İlanları: Eleman Online

İnternetteki ücretsiz eleman bulma sayfalarından olan Eleman Online adresimiz işçi ve iş bulmayı kolaylaştırma amacı taşır. Bu sayede de ülke istihdamına katkı sağlar. Özel istihdam büroları arasında bulunan firmamız güvenle tercih edilebildiği için iş arayanlar için avantajlıdır.

Üyelik, ilan verme, işçi bulma ve işe başvuru yapma işlemlerinin her biri ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Böylelikle üyeliğin devamı veya ilanların yayınlanması için aylık-yıllık veya dönemsel ücret ödenmesine gerek olmaz. Binlerce kişi ücretsiz olarak siteden yararlanıp kazanç elde edebilir.

İşverenler için sitemiz iş ilanlarını il ve ilçeye göre sınırlandırma imkanı verir. Böylelikle ilan doğru kesime hitap eder ve başvuruların yapılması sağlanır. Şehir ve ilçe seçimi ilan yayınında yapıldığı için karmaşa yaşanmasının önüne geçilir.

Eleman Online binlerce pozisyon için ilan yayınlama fırsatı verir. Böylelikle popüler veya popüler olmayan her pozisyon için eleman bulunur. İlanlar yayınlanırken pozisyon seçimi yapılabildiği için de iş arayan kişilerin pozisyona göre başvuru yapmaları sağlanır. Bu da doğru elemanların zamanında bulunmasına imkan verir.

Ayrıca pozisyonlar için çalışma şekli belirlenir ve ilanlarda bu detaya yer verilir. Bu sayede çalışma şeklini kendine uygun bulan adaylar ilanlara başvurarak firmanız bünyesine katılabilir.

Eleman İlanı Vermek İçin Üyelik Nasıl Oluşturulur?

Ücretsiz eleman ilanı verme düşüncesindeyseniz ilanınızı vermeden önce Eleman Online üyesi olmalısınız. Üye olmak konusunda herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Çünkü üyelik işlemleri sitemizde ücretsiz şekilde sunulur ve 1 kere üye olmak kaydıyla sitemizin tüm imkanlarından yararlanma fırsatı kazandırır.

Eleman ilanı verebilmek için firma üyeliği oluşturmaya karar verdiyseniz izlemeniz gereken yollar şunlardır;
 • Site üzerinde yer alan Firma menüsüne tıklayın.
 • Ücretsiz Üye Ol butonuna tıklayın.
 • Üyelik oluşturma sayfasına erişim sağlayın.
 • Firma unvanınızı verilen bilgilere uygun şekilde yazın.
 • Firmanızın bulunduğu şehri ve sektörü doğru şekilde seçin.
 • Yetkili kişi adı ve soyadı bilgilerini girin.
 • Firmanıza ait sabit telefon numarasını ve cep telefonu numarasını girin.
 • Girdiğiniz telefon numaralarının aktif olmasına özen gösterin.
 • Firmanız adına kullandığınız eposta adresini girin.
 • Belirlediğiniz eposta adresi giriş işlemlerinizde kullanılacağından doğru olmasına özen gösterin.
 • Minimum 6 karakterden oluşan bir şifre oluşturun.
 • Oluşturduğunuz şifreyi tekrar girin.
 • Firmanıza ait web sitesi adresinizi girin.
 • Firmanız hakkında doğru ve anlaşılır bilgiler girin. Bu bilgiler iş arayanların ve ekibimizin firmanızı tanımasını sağlar.
 • Gizlilik Prensipleri Ve Üyelik Koşulları’nı Okudum Ve Kabul Ediyorum bölümünü okuyun ve işaretleyin.
 • Firma Üyeliği Oluştur butonuna tıklayın.
Firma Üyeliği Oluştur butonuna tıkladıktan sonra Firma Üyelik Onayı sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada bulunan Onay Kodu bölümüne verdiğiniz cep telefonu numaranıza gelen kodu girmeniz gerekir. Kod telefonunuza geldiyse ilgili bölüme girip Onayla tuşuna basmalısınız. Böylelikle üyelik işleminin tamamlanmış olur. Ayrıca bu sayfada ücretsiz ilan hakkınız size bildirilir ve bu hakkı ilan vererek kullanabilirsiniz.

Ücretsiz İlan Verebilecek Firmalar Neler?

Ücretsiz eleman ilanı verebilecek firmalar hangileri? Araştırılır. Ancak sitemizde sektör ve firma sınırlaması yoktur. Bu nedenle sitemize üyelik kriterlerini taşıyan tüm firmaların ilan vermeleri mümkün olur. Böylelikle ülke istihdamına fayda sağlanmış olunur.

Firmaların ücretsiz olarak ilan verebilmeleri için daha önce sitemize üye olmamış olmaları gerekir. Üye kayıtları varsa o bilgilerle giriş yaparak sitemizden yararlanabilirler. İlk defa üye olacak firmalar doğru bilgileri kullanarak üyeliklerini tamamlayabilirler. Ücretsiz olarak ilan verebilmek için cep telefon onayı vermiş olmak gerekir. Bu durum üyelik işlemleri zamanında yapılır ve onay kodunu alan kişiler üyeliklerini tamamlayarak sitemizden yararlanmaya başlayabilirler.

Eleman Online sitemizde ilan vermek için orta ölçekli, büyük ölçekli veya küçük ölçekli işletme ayrımı yoktur. Tüm firmalar aynı haklardan yararlanarak ilan vererek personel edinebilirler. İlanların yayınlanması ve değerlendirilmesi aşamasında ise ekibimizin desteğini alabilirler. Böylelikle online ilan verme veya değerlendirme konusunda deneyim ve bilgi sahibi olabilirler.

İş İlanı Pozisyonları Neler?

Mülakata çağıracak eleman ilanı vermek istiyorum diyorsanız Eleman Online ile isteğinize kolayca kavuşursunuz. Hazırlayacağınız pozisyon filtreli ilanlar sayesinde yalnızca aradığınız pozisyona uygun adaylara ulaşırsınız. Böylelikle firmanız için uygun olmayan adaylarla görüşme yapmak zorunda kalmazsınız. İlan için sektör seçimi yaptıktan sonra pozisyon seçimi de yaparak daha az ve firmanıza uygun adayların sizi seçmesini sağlayabilirsiniz.

İlanlarınızda yer verebileceğiniz Eleman Online iş pozisyonları ise şunlardır;
 • Ağır vasıta mekanik ustası
 • Ön muhasebe elemanı
 • 3d max eğitmeni
 • Ctp kalıp elemanı
 • Bobinaj ustası
 • Okul öncesi öğretmeni
 • Pazarlama elemanı
 • Makine mühendisi
 • Teknik ressam
 • Depo sevkiyat elemanı
 • Gayrimenkul danışmanı
 • Satış danışmanı
 • Mimar
 • Gıda mühendisi
 • Diş hekimi asistanı
 • Psikolog
 • Aşçı
 • Kasiyer
 • Çağrı merkezi elemanı
 • İnşaat mühendisi
 • Tıbbi sekreter
 • Yardımcı öğretmen
 • Servis şoförü
 • Vasıfsız personel
 • Muhasebe uzmanı
Bu pozisyonlara uygun ilanlarınızı sistemli şekilde paylaşabilir ve sitemiz aracılığıyla takibini yapabilirsiniz. İlan tarihleriniz, süresi dolan ilanlarınız ve ilanlarınızdaki iyileştirmeler için sitemizin destek hizmetlerinde de yararlanabilirsiniz. Sitemizde iş arayan aday havuzu olduğu için yayınladığınız ilanlara başvurabilecek uygun onlarca adayı en kısa sürede bulabilirsiniz. Böylelikle siparişlerinizin yetişmesi için gerekli olan personel eksikliğini giderebilirsiniz.

Başvuru Yapılan İş İlanları Nasıl Değerlendirilir?

Eleman Online üzerinde iş ilanı vermişseniz başvuruları değerlendirmeye almanız gerekir. Böylelikle şirketinize uygun adayı bularak mülakat yapabilir ve işe alımlarını sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz iş ilanına yapılan başvuruları değerlendirmeniz sitemiz üzerinde basit şekilde mümkün olur.

Başvuruları değerlendirmeniz için ilana yapılan başvurulara ulaşmanız gerekir. Bunun için üyelik panelinizi kullanabilirsiniz. Yapılan başvuruları tek tek inceleyerek değerlendirmeye alabilirsiniz. Başvuru imkanı sitemiz üyelerine sunulduğu için üyelerimizin başvurularını değerlendirmeye alabilirsiniz.

İş ilanınıza yapılan başvuru sayısı fazla ise filtreleme yaparak kriterlerinize uygun yapılan başvuruları inceleyebilirsiniz. Böylelikle vakit kaybetmeden aradığınız elemana ulaşırsınız. Başvuru filtreleme yaparken yaş, cinsiyet veya konum kriterlerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle yapılan başvuru sayısını azaltarak sürede kazanç sağlarsınız.

İş İlanları İçin Özgeçmiş Görüntüleme

Eleman ilanı ver imkanı sunan sitemiz başvuru sahiplerin özgeçmişlerine erişim imkanı verir. Böylelikle yapılan başvuru üzerine detaylı değerlendirme yapma şansınız bulunur. İş arayan kişinin aldığı eğitimi, iş deneyimi, referansları ve belge bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Böylelikle sizin belirlediğiniz özellikleri barındırıp barındırmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında başvuru sahibini görüşme için iş yerinize çağırma imkanı bulursunuz. Özgeçmiş bölümünde yer alan iletişim numaralarını görüşme için kullanabilirsiniz.

Özgeçmişini beğendiğiniz adayın bilgilerini not alıp görüşmeleri bu bilgiler eşliğinde yapabilirsiniz. Ayrıca görüşme için özgeçmiş talep edeceğiniz için sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu teyit etmek amacıyla özgeçmiş download yapabilirsiniz. Böylelikle adayların sizlere yanlış beyan vererek mağduriyet oluşturmalarının önüne geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eleman Online nasıl bir site?

Eleman Online 2 milyon üzerinde üyeye sahip olan ve işverenlerin eleman bulmasına yardımcı olan bir sitedir. Ayrıca bu site iş arayan kişilerin kendilerine uygun iş bulmasına da yardımcı olan bir sitedir. Bu özelliği ile iş arayan ve iş verenleri bir araya getiren sitedir demek daha doğrudur.

Sitede ücretsiz ilan nasıl verilir?

Eleman Online ücretsiz ilan verilebilecek bir sitedir. İlan vermek için siteye üye olmak gerekir. Üyelik aşamasında firmanın doğru tanımlanması şarttır. Ekibimiz yapılan üyelik başvurularını doğru bilgilerin olduğundan emin olacak şekilde değerlendirir. Ayrıca aynı firma ismiyle birden fazla üyelik başvurusunu kabul etmez. Bu nedenle üyelik işlemlerinizde verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına özen göstermelisiniz.

İş ilanını nasıl hazırlarım?

İşveren olarak vereceğiniz ilan için gerekli hazırlığı yapmak yeterlidir. Bu hazırlıklar arasında iş tanımı, firma bilgisi, aday kriterleri ve başvuru süresi gibi bilgilerin hazırlanmasıdır. Böylelikle ilan eksiksiz hazırlanılarak sitede yayınlanır ve iş arayan şahısların başvurularına uygun hale gelir

İş ilanları nasıl olmalıdır?

Hazırlayacağınız iş ilanları öncelikle doğru bilgileri içerir şekilde olmalıdır. Olmayan bir iş veya yanlış pozisyon için ilan vermemeye özen göstermelisiniz. Bunun dışında ilanın anlaşılır olmasına dikkat etmelisiniz. Pozisyon ve iş tanımının anlaşılamaması adayların ilana dikkat etmelerini ve başvurmalarını engeller. Bu nedenle mümkün olduğu kadar adaylarınızdan ne istediğiniz hangi işlerin yapılacağını belirtmeniz şarttır.

İş arayanların özgeçmişlerine ulaşabilir miyim?

İş arayan kişilerin özgeçmişlerine ulaşmanız mümkündür. Bunun için o kişinin sizin verdiğiniz ilana başvuruda bulunmuş olması gerekir. Özgeçmişi görebilir ve isterseniz kayıt ederek görüşmeler için kullanabilirsiniz.

Eleman Online ilan vermenin ücreti ne kadar?

Eleman Online ekibi olarak sizlere ücretsiz ilan verme imkanı veriyoruz. Bu nedenle ilan vermenin bir ücreti yoktur demek doğru oluyor. Ancak aylık ilan verme sınırını aşmanız gerekirse ücretli üyelik imkanımızdan yararlanabilirsiniz ve sınırsız ilan yayınlama şansı elde edersiniz.