0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

316 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 32.605 eleman aranıyor.
"

Erzincan iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
Erzincan
Pazarlama-Satış
Erzincan
Pazarlama-Satış
Erzincan
Pazarlama-Satış
Türkiye Geneli
Restorant
Türkiye Geneli
Restorant
Türkiye Geneli
Restorant
Türkiye Geneli
Eğitim
Türkiye Geneli
Eğitim
Türkiye Geneli
Turizm
Türkiye Geneli
Pazarlama-Satış
Türkiye Geneli
Halkla İlişkiler

Erzincan da İş Yaşamı Ve İş İlanları
Doğu Anadolu Bölgesi'nin önemli şehirlerinden biri olan Erzincan, tarihi ipek yolu üzerinde bulunması nedeniyle ayrı bir öneme sahiptir. Tarihi öneminin yanında son dönemlerde yaz aylarında turist yoğunluğu ile ilgi çeken şehrin halkı genellikle hayvancılık ve tarım ile uğraşmaktadır. Şehirde en çok yetişen ürünler arasında buğday, arpa, fasulye, patates, domates, lahana, havuç sayılabilmektedir. Meyvecilik yönü de gelişen şehirde kayısı, zerdali, elma, armut, ve dut oldukça fazla yetişmektedir. Yetiştirilen meyve ve sebzeler halkın ihtiyaçlarını karşılamasının yanında, dışarıya satılarak gelir kaynağı haline dönüşmektedir.
Erzincan'da bulunan organize sanayi bölgesi iş arayan bölge halkına iş fırsatları sunmaktadır. Erzincan'da toplamda 60 adet kamu ve özel sektör sanayi tesisi bulunmaktadır. Ayrıca küçük çapta ürenim yapan atölyeler iş alanı oluşturmaktadır. Süt ürünleri ile dikkat çeken Erzincan'ın meşhur tulum peyniri süt ürünlerinden üretilmektedir.
Erzincan Kamusal Alanlar
Erzincan Üniversitesi önemli eğitim ve kültür merkezlerinden biridir. Ayrıca şehirde bulunan belediye, valilik, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Türk Telekom gibi önemli kurumlar yılın belli dönemlerinde işçi alımı yapmaktadır. Bir çok alanda özellikle turizm mevsimi olması nedeniyle yaz aylarında işçi alımı artmaktadır. Bölgede yapılan ve yaz aylarının turist çeken sporu olan rafting yaz aylarının hareketli geçmesini sağlamaktadır.
Erzincan iş alanlarına baktığımızda bölge halkına cevap verecek kadar iş alanı bulunmaktadır. İş bulmak için elemanonline adresi geniş bir kesime yardımcı olmaktadır. Elemanonline Erzincan merkez olmak üzere Erzincan ilçeleri olan Çayırlı, Ilıç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü kadar geniş bir alanın iş ilanlarını yayınlamaktadır. Erzincan'da iş ilanlarının sık verildiği alanlar:
• Öğretmenlik
• Güvenlik görevlisi
• Şoför
• Muhasebe
• Satış Temsilcisi
• İnsan kaynakları
sayılabilmektedir.
Erzincan İŞKUR
İŞKUR bölge halkına iş imkanı sağlayan kuruluşlardan bir diğeridir. Geniş bir alanda kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmasını sürdürmektedir. İŞKUR iş aranan alanlara işçi bulma görevini üstlenirken iş kurmak isteyenlere gerekli desteği vererek yardımcı olmaktadır. İŞKUR elektrik elektronik, kuaförlük, mühendislik, temizlik görevlisi, sekreter, vasıfsız eleman gibi bir çok alanda iş ve işçi arayanlara yardımcı olmaktadır.
Erzincan bölge halkına internet üzerinden hizmet veren elemanonline her alanda iş ilanlarına yer vermektedir. İş aramanın kolay adresi olan elemanonline kısa sürede iş ve kariyer imkanı sunmaktadır. Elemanonline'nin bölge genelinde:
• Elemaonline'de Erzincan ilinde 210 adet firma üyeliği bulunmaktadır.
• Erzincan'da elemanonline.com.tr'de toplam 78 adet ilan yayınlanmıştır.
Gelişen çağ ve sistem üzerinden hizmet veren elemanonline her zaman ihtiyaçlara cevap vermeye çalışmaktadır. Elemanonline iş ilanları ile özellikle genç nesle hızlı cevap vermesi ile ön plandadır.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları