0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

316 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 34.876 eleman aranıyor.
"

Düzce iş ilanları

"
eleman online
İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori

Düzce de İş Yaşamı Ve İş İlanları
Doğu Marmara bölgesinde yer alan Düzce son dönemlerde gelişme gösteren iller arasındadır. Düzce Ankara, İstanbul, Bursa ve Eskişehir gibi gelişmiş ve gelişmekte olan şehirlere komşu olan bir şehirdir. Coğrafi konumu itibari ile her yönden gelişme gösteren il, halkına farklı iş alanları oluşturmaktadır. 1999 yılından bu yana hızlı gelişimi ve bulunduğu konum itibari ile sanayi yönünün gelişmesini sağlamıştır. Sanayi bölgesi küçük olsa da istihdamı büyük iller arasındadır. Şehirde sanayi genellikle organize sanayi bölgelerinden oluşmaktadır. 2004 yılında ülkemizde yapılan yatırım ve istihdam teşviki Düzce'yi olumlu yönde etkilemiştir. Düzce günümüzde Düzce OSB, Düzce II. OSB, Gümüşova OSB ile OSB olmak kaydı ile 4 adet Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Şehirde küçük sanayi kuruluşları da görülmektedir. Düzce'de 1 ve Akçakoca'da 2 olmak üzere toplam da 3 adet küçük sanayi sitesi bulunmaktadır. Düzce sanayi, üniversite, tarım ve kamu işbirliği ile kalkınma hızına ara vermeden devam etmektedir. Büyüme ve üretme hedefli çalışan şehir halkı sağlam bir gelecek için emin adımlarla yürümektedir.
Düzce İş Alanları
Düzce'de bulunan karma sanayi Düzce merkez ve ilçelerinin iş alanı oluşturmasına olanak sağlamaktadır. Hammaddesi Düzce merkez ve ilçelerine bağlı olan orman ürünleri sanayi bölge halkının kalkınmasını sağlamaktadır. Bunun dışında tarım ve hayvancılık Düzce ekonomisine katkı sağlayan alanlar arasındadır. Düzce'de ayrıcı otomotiv ve tekstil sanayi önemli yer tutmaktadır.
Düzce'de bulunan İŞKUR Bölge Müdürlüğü şehir halkına sağladığı iş kurma eğitimleri ve üniversite mezunlarına iş olanakları ile Düzce'ye iş alanında katkı sağlamaktadır. Eğitimlerine göre iş fırsatı İŞKUR 'un insan kaynakları tarafından organize edilmektedir.
Düzce üniversitesinde bulunan teknopark şehrin gelecek vadeden projeleri arasında görülmektedir. Düzce üniversitesi çalışma kapması içinde olan toprak analizleri yatırımcılar için avantaj oluşturmaktadır. Şehrin sanayi ağırlıklı hızlı gelişimi üniversitenin büyümesine de katkı sağlamaktadır. Düzce de yılın her dönemi içi işçi ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında tarım ve turizmin etkisi ile part time ve full time işçi ihtiyacı artmaktadır.
Elemanonline İle İş Fırsatı
Sanayi, tarım, tekstil, bilişim ve eğitim yönünde hızla gelişen şehrin iş ilanlarını elemanoline halka duyurmaktadır. İş ve işçi ihtiyacına çözüm getiren elemanolinenin yıl içindeki ilan sayılarına baktığımızda:
• Elemanonline Düzce'de 1,151 adet firma üyeliği bulunmaktadır.
• Düzce elemanonline'da toplam 521 adet ilan yayınlanmıştır.
Elemanonlinede verilen iş ilan kategorilerine baktığımızda:
• Tekstil
• Sanayi
• Tarım
• İmalat
• Bilişim
olarak görülmektedir. Şehirde verilen iş ilanlarını elemanonline kategori halinde iş arayanlara sunmaktadır. Bu sayede iş arayan kişiler eğitimlerine ve deneyimlerine göre iş bulma fırsatı yakalamaktadır.
Tümünü oku

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları