0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

297 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 48.734 eleman aranıyor.
Düğün Salonu Müdiresi - Genel Müdür Yardımcısı

Savran Teknoloji

Savran Teknoloji
 • İlan No

  619361

 • İlan Tarihi

  Bugün

 • Şehir / İlçe
  • Mersin - Akdeniz
 • Kategori

  Turizm

 • Çalışma Şekli

  Tam Zamanlı

 • Cinsiyet

  Bayan

 • Yaş

  25 - 45

 • Ücret

  2.000

 • Alınacak Kişi Sayısı

  1

İşin Detayı

Çukurova'nın En Büyük ve Kurumsal Davet Merkezi Manolya satış, dekorasyon ve ön muhasebe kayıt düzeni için, iletişim, yaratıcılık, satış yeteneği ve dikkati yüksek, yazısı düzgün, turizm veya satış kökenli, bayan idareci alınacaktır. Tüm faliyetlerimizde idarenin sağ kolu olabilecek dikkat, girişkenlik ve tecrübesi olmalıdır. Çalışma referansları, Satış, Muhasebe, Kreatif veya Turizm tecrübesi, İngilizce, Excel ve Internet kullanım veya tasarım bilgileri öncelikli tercih sebepleridir. Çalışma yeri şehir içi Davet Merkezimizde bulunan kendi sabit odasıdır, gezici çalışma yoktur. Tam sigorta ve öğle yemeği mevcuttur. Yetenek, Disiplin ve Tecrübeye uygun maaş verilecektir. Sağlık durumu ile özel hayatı düzgün ve çalışma engeli olmamalıdır. Çalışma gündüz saatlerindedir, gece çalışma yoktur. Mersin merkezde ikamet şarttır. İşi öğrenene kadar mevcut bayan müdürümüz tarafından eğitilecektir. Şirketimize ait organik tarım işletmemizin masraf, fatura vb. takip işleri de faliyete dahildir. Genel Müdür yardımcısı olacak kapasite ve özgüvene sahip olmalıdır. Lütfen detaylı, zaman atlamasız, özgeçmiş hazırlayıp başvurmadan, direk telefon açılmaması rica olunur.

Bu iş ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline'da kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Özgeçmiş oluşturarak yada aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İletişim bilgilerini görebilmek için üye girişi yapmalısınız. Kayıtlı özgeçmişiniz ile giriş yapın veya özgeçmiş oluşturun.

Savran Teknoloji, Mersin ilinde çalışacak Düğün Salonu Müdiresi - Genel Müdür Yardımcısı arıyor.

Düğün Salonu Müdiresi - Genel Müdür Yardımcısı ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen Düğün Salonu Müdiresi - Genel Müdür Yardımcısı iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer Düğün Salonu Müdiresi - Genel Müdür Yardımcısı ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.

BENZER İŞ İLANLARI

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları