iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Vasıfsız Eleman iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Atık-Geri Dönüşüm - Üretim - Eleman

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 30325

Bu iş ilanı, Antalya Akyıldız Hurda Plastik firması tarafından Vasıfsız Eleman pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Vasıfsız Eleman ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Vasıfsız Eleman ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Antalya Akyıldız Hurda Plastik sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, Antalya - Kepez ilinde çalışacak arıyor.

Atık-Geri Dönüşüm sektörlerinde, Üretim bölümlerinde ve Eleman pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.