iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Part Tıme Özel Güvenlik iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Part Tıme Özel Güvenlik

Orta Anadolu Güvenlik Ve Koruma Hiz. Ltd.

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Savunma/Güvenlik - Güvenlik - Eleman

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 57664

Bu iş ilanı, Orta Anadolu Güvenlik Ve Koruma Hiz. Ltd. firması tarafından Part Tıme Özel Güvenlik pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Part Tıme Özel Güvenlik ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Part Tıme Özel Güvenlik ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Orta Anadolu Güvenlik Ve Koruma Hiz. Ltd. sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, Ankara - Çankaya ilinde çalışacak arıyor.

Savunma/Güvenlik sektörlerinde, Güvenlik bölümlerinde ve Eleman pozisyonlarında Part-Time şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.