iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Okul Servisine Hostes Alınacaktır iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Okul Servisine Hostes Alınacaktır

Doğan Tekstil

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Turizm / Otelcilik - Turizm - Hostes

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 45541

Bu iş ilanı, Doğan Tekstil firması tarafından Okul Servisine Hostes Alınacaktır pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Okul Servisine Hostes Alınacaktır ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Okul Servisine Hostes Alınacaktır ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Doğan Tekstil sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, İstanbul Avrupa - Bahçelievler,İstanbul Avrupa - Güngören ilinde çalışacak arıyor.

Turizm / Otelcilik sektörlerinde, Turizm bölümlerinde ve Hostes pozisyonlarında Dönemsel şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.