iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Ofset Baskı Ustası / Roland Operatörü iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Ofset Baskı Ustası / Roland Operatörü

Kutis Kutuculuk Amb San As

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Matbaacılık/Baskı - Matbaa-baskı - Operatör
Matbaacılık/Baskı - Matbaa-baskı - Usta

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 66083

Bu iş ilanı, Kutis Kutuculuk Amb San As firması tarafından Ofset Baskı Ustası / Roland Operatörü pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Ofset Baskı Ustası / Roland Operatörü ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Ofset Baskı Ustası / Roland Operatörü ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Kutis Kutuculuk Amb San As sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, İstanbul Avrupa - Esenyurt ilinde çalışacak arıyor.

Matbaacılık/Baskı sektörlerinde, Matbaa-baskı bölümlerinde ve Operatör pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.