iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Matbaada Grafikerleri iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Matbaada Grafikerleri

Pera Matbaa

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Matbaacılık/Baskı - Görsel Düzenleme - Grafiker

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 85365

Bu iş ilanı, Pera Matbaa firması tarafından Matbaada Grafikerleri pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Matbaada Grafikerleri ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Matbaada Grafikerleri ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Pera Matbaa sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, İstanbul Avrupa - Zeytinburnu ilinde çalışacak arıyor.

Matbaacılık/Baskı sektörlerinde, Görsel Düzenleme bölümlerinde ve Grafiker pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.