iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Mağaza Satış Danışmanı iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Mağaza Satış Danışmanı

Buulwar Giyim Ayakkabı

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Pazarlama/Satış - Satış - Tezgahtar

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 51697

Bu iş ilanı, Buulwar Giyim Ayakkabı firması tarafından Mağaza Satış Danışmanı pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Mağaza Satış Danışmanı ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Mağaza Satış Danışmanı ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Buulwar Giyim Ayakkabı sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, İstanbul Avrupa - Zeytinburnu,İstanbul Avrupa - Avcılar,İstanbul Avrupa - Bağcılar ilinde çalışacak arıyor.

Pazarlama/Satış sektörlerinde, Satış bölümlerinde ve Tezgahtar pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.