iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Kalite Kontrol / Modelıst iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Kalite Kontrol / Modelıst

Likon Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti.

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Tekstil - Tümü - Modelist

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 38677

Bu iş ilanı, Likon Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti. firması tarafından Kalite Kontrol / Modelıst pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Kalite Kontrol / Modelıst ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Kalite Kontrol / Modelıst ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Likon Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti. sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, İstanbul Avrupa - Esenyurt ilinde çalışacak arıyor.

Tekstil sektörlerinde, Belirtilmemiş bölümlerinde ve Modelist pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.