0216 410 66 00 Hafta içi 09:00 - 18:00

Aradığınız iş ilanları elemanonline’da!

289 bin firma ücretsiz iş ilanı yayınlıyor. Elemanonline'da 42.560 eleman aranıyor.

Engin Osgb

Danışmanlık

,

İstanbul Anadolu , www.enginosgb.com

Firmanın İş İlanları:

İlan Başlığı / Firma
Şehir
Kategori
İstanbul Anadolu
Sağlık
İstanbul Anadolu
Mimarlık/Mühendislik

Firma Hakkında :

Engin iş Güvenliği Müh. ve İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında Genel olarak mühendislik ve laboratuvar hizmetleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmüştür.

2012 yılında mühendislik ve danışmanlık İşletmeciliğine başlamış ve halen bu alanda hizmetlerini Kartal ilçesinde devam ettirmektedir.

2013 yılı itibariyle İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında hizmet vermek üzere karar alınmış ve bu hususla ilgili olarak Maltepe ilçesinde ENGİN Ortak Sağlık Güvenlik Birimi kurulmuş bulunmaktadır.

2014 yılı itibariyle iş İş Sağlığı ve İş Güvenliği malzeme ve ekipmanları alanında hizmet vermek üzere karar alınmış ve bu hususla ilgili olarak Kartal ilçesinde ENGİN İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satış mağazası kurulmuş bulunmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde, tecrübeli iş yeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımızla beraber, A,B ve C sınıfındaki uzmanlarımız tehlike sınıfına göre firmalara danışmanlık ve bilfiil İş Güvenliği Hizmetlerini vermektedir.

Sağlık taraması hizmetlerinde, mobil sağlık taraması araçlarımızla firmalara ve bünyesinde sağlık raporuna dayalı tetkiklere yeterli altyapısı bulunmayan OSGB firmalarına hizmet vermektedir.

Mühendislik ve Tıp kökenli bir kuruluş olması işe giriş ve periyodik sağlık rapor ve tetkiklerinde, ölçüm, mühendislik ve periyodik kontrollerde sektörde üst sıralarda yer edinmeyi amaçlamaktayız.

Ayrıca işyeri hekimi, işyeri hemşiresi, iş güvenliği uzmanlığı hizmetlerinde de siz değerli firmaların birinci tercihi olmayı ilke edimiştir.

Gündemimizin en önemli sorunlarından işçi sağlığı, meslek hastalıkları ve çok tehlikeli sınıfta olan firmaların iş güvenliği ile alakalı olarak firmamızın prensibi olarak çalışanlarla ilgili sıfır hata ilkesiyle çalışmayı amaçlamış bulunmaktayız.

İş yaşamımızda hepimizin en temel önceliğinin işçi sağlığı ve güvenliği olması ve sıfır hata ile hepimizin bu uğurda yol alması dileklerimizle..

Şehirlere göre iş ilanları

Sektörlere / Bölümlere göre iş ilanları

Pozisyonlara göre iş ilanları