iş ilanları

ve

"eleman online" ilanları

sitesi

Bayan Satış Temsilcisi iş ilanları ve eleman ilanları

iş ilanları

|

iş ilanı ekle

Elemanonline.com.tr

Türkiye'nin iş ilanları sitesi

Bayan Satış Temsilcisi

Çağtem Group

Görüntülemek istediğiniz iş ilanı yayından kaldırılmış veya geçici olarak askıya alınmış olabilir!

Benzer iş ilanları için:

Sektör - Bölüm - Pozisyon

Dağıtım - Aktif Pazarlama - Plasiyer

Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 62773

Bu iş ilanı, Çağtem Group firması tarafından Bayan Satış Temsilcisi pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Bayan Satış Temsilcisi ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bayan Satış Temsilcisi ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Çağtem Group sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
, Türkiye Geneli - Türkiye Geneli ilinde çalışacak arıyor.

Dağıtım sektörlerinde, Aktif Pazarlama bölümlerinde ve Plasiyer pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

ilanındaki şartlar sizin için uygunsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan diğer ilanları için, iş ilanları arama sayfamızı kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında yaşadığınız bir sorun olursa destek bölümümüze ulaşabilirsiniz.